SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KSW 19 - 12.05 - Łódź

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 106458

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2178
Ciekawe pod jakim względem KSW 19 miałoby byc lepsze od pozostałych. Poziom sportowy będzie średni. Walka kobiet według mnie kompletnie nie potrzebna, będzie słaba, zabierze czas antenowy wątpie, żeby ludzie chcieli to oglądac. Osobiscie w ogole nie fascynuja mnie walki kobiet. Na temat walki Pudzianowskiego z Sapem już chyba wszystko zostało powiedziane.
Oczywiście Materla, Khalidow, Chmielewski jak najbardziej na plus choc nie znamy rywali. Większa publika, więcej kolorowych swiatełek, i kolejne tablety reklamowane przez Borka.
Coś mi się wydaje, że ta gala dekady z Sapem, który dysponuje zabójczym kopnięciem wypadnie po prostu przeciętnie.

Ulice dobrze znasz bo na macie dobrze śmigasz...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2527
Ja chętnie zobaczyłbym Mameda albo Janka na UFC, bo robi się nudne jak Mamed każdą walkę wygrywa w minutę...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52123 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem tylko jedno. Pudzian cofa się w rozwoju, walka będzie wyglądała tak ze Bobi położy się po kilku sekundach i będzie płakał jak zawsze.

Zwykły marketing i tyle, walka z tym rumunem byłaby niezła i tam Pudzian mógłby mieć bardzo ciężko.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21243
kravmaga84
Ja chętnie zobaczyłbym Mameda albo Janka na UFC, bo robi się nudne jak Mamed każdą walkę wygrywa w minutę...


Janek niby z kim ma szanse z LHW UFC ? u nas bije praktycznie samych ogorkow, porownujac jego rywali do zawodnikow UFC
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 7937 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66836
Ogladał ktoś może Mameda u Wojewódzkiego?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240








Zmieniony przez - pakerrlz w dniu 2012-04-07 09:13:52

Zmieniony przez - pakerrlz w dniu 2012-04-07 09:14:46
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45161
Wolałbym żeby w końcu ukazało się jakieś video z treningu Mariusza. Nawet 20 sekundowe... Wolę zobaczyć czego się tam uczy niż oglądać zdjęcia jego nagiego torsu. To już któreś tu w temacie Geyoza. Dawać jakieś treningi!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 443 Napisanych postów 9936 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103395
Po co przed Sappem ma trenować ,pewnie ćwiczy 3 razy w tygodniu ,a w wolnych chwilach popija heinekena.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 45 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17700
Pudzian poskłada Sappa w pierwszej rundzie.
Wg mnie walka z Sappem będzie podobna do walki z Eschem, a następny pojedynek stoczy z byłym mistrzem świata Timem na KSW 21.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2178
Co ty gadasz, że niby wygrana walka z Sappem ma go przybliżyc do rewanżu z Timem ? Do tej walki jeszcze długa droga pod względem sportowym, chyba, że wyjdzie tylko po to żeby przegrac.

Ulice dobrze znasz bo na macie dobrze śmigasz...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

TUF Brazil

Następny temat

MMA nielegalne

Shoty
Polecane artykuły