SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 19 - 12.05 - Łódź

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 94350

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Ale by były jaja jakby Bob rozjechał Mariusza.

Niestety, Bob to cień faceta, który waląc na oślep składał legendy. Szkoda, Bob w swoim prime kontra Pudzianowski byłoby zabawne.

Chociaż skończyłoby się ciężkim KO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Wyczuwam ,że będzie ogórek dla Mameda.Wydaje mi się ,że gdyby był Lombard reklamowali by 2 miesiące przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
Prawda jest taka, że w KSW walczą same ogórki, ponieważ najlepsi walczący w UFC mają kontrakty na wyłącznosc. KSW ściąga byłych zawodników UFC, PRIDE którzy walczyli tam lata temu, aktualnie są cieniem siebie ale KSW się tym jara.

Ulice dobrze znasz bo na macie dobrze śmigasz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
No zdarzają się wyjątki od tych ogórków Ale w większości tak jest, ja się temu nie dziwie, KSW robi takie walki na które jest największy popyt w polsce Bóg MMA Mamed nokautuje rywala z historią w 1 rundzie, do tego jakaś walka freaków z udziałem Pudziana, parę walk leszczy, w tym któryś wyjedzie czołgiem albo wleci samolotem i gala udana ;) Ale my nic na to nie poradzimy że 1/3 ludzi w tym kraju zna tylko Mameda i Pudziana ze środowiska MMA

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja dopiero niedawno tak sobie chwilę porozkminiałem i nie ma ŻADNYCH szans na Lombarda na KSW. Nie ma takiej opcji.. Zbyt piękne by to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161










Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-04-09 00:22:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jeszcze zobaczycie kogo dadzą Mamedowi...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Nareszcie jakieś foty z treningu, widzę nadal się trochę bawi w strongmana Ciekawe jaką wagę trzyma, mówił że już nie będzie zrzucał ale wygląda na to że coś zgubił..

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
pisał w komentarzu pod ktorym z zdjec ze 122-125 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miło by było jakby Materla dostał Taylora , wydaje mi się ,że prawdopodobne , co do Mameda fajnie by było jakby zawalczył z Shlemenką ale do gali niewiele ponad miesiąc więc wątpie żeby rusek się zgodził Santiago nie byłby głupią opcją ... zobaczymy kierwa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TUF Brazil

Następny temat

MMA nielegalne

WHEY premium