SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 19 - 12.05 - Łódź

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 94408

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
hipokryci K & L

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kakus17
...dzisiaj przegladalem Fakt...
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1868

" Solus Deus me iudicare potest "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1868
apel przeciwko trolowaniu musi być a co do komentarzy Włodarzy KSW na temat walki Pudziana, no to są ostro przesadzone, żenujące i nie na miejscu.. no ale trudno się dziwić, promocja walki musi być, heh Sapp już chyba lepszym wyjściem jest, niż rewanż z calebrytą Panem N.

" Solus Deus me iudicare potest "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
czlowieku, NIGDY nie napisalem ze Kamil pokonalby Alistaira, jesli juz, to napisalem, ze bylby bez szans i o sam o tym wie

a komentarze ze strony Kamila nie sa mojego autorstwa, wiec po co mi je tu cytujesz

(niemniej, obstaje przy tym, ze Kamil pokonalby Sappa)

ja z mojej strony w tym temacie w ostatnich dniach odnioslem sie do Bazelaka tylko w kwestii zaskoczenia, jakim byla informacja o Bobbie Sappie, nie mialem zamiaru wszczynac dyskusji, stwierdzilem tylko oczywisty dla mnie fakt, ze juz Bazelak bylby trudniejszym przeciwnikiem niz Sapp (notabene, na branzowym portalu ktos inny, od dawna tam zarejestrowany, pokusil sie o podobne stwierdzenie), potem to niektorzy z was zaczeli sie do tego odnosic w sposob pseudo-zartobliwy i kontynuowac ten watek

obiecuje, ze juz nigdy w temacie KSW 19 nie napisze slow takich jak Kamil, Bazelak czy Vanderlei



Zmieniony przez - spoko_ziomal w dniu 2012-04-03 16:07:14

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
spoko_ziomal


obiecuje, ze juz nigdy w temacie KSW 19 nie napisze slow takich jak Kamil, Bazelak czy Vanderlei


Amen. I nie ma sensu gdybać, co by było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1868
no i o to chodziło, super nie ma sensu gadać o tym człowieku, dzięki

" Solus Deus me iudicare potest "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21691
Kakus17
lepiej przegrac z kims lepszym w dobrym stylu niz rozwalic pipe/


Lepiej pod jakim wzgledem ? Moze z mysla o tych kilkunastu chlopaczkach z sfd ktorzy powiedza ze za kilka lat i kilkanascie walk moze Pudzi wejdzie do ich zamknietego grona sportowcow-zawodnikow (piszac to na forum bo gowno osiagneli ale przeciez sa lepsi od Mameda, bo ten tylko w KSW sie nie boi) ? Czy moze zeby jego zarobki sie urwaly ? :D

Nie wiem czy wy naprawde w tym swoim swietnym rozeznaniu jesli o zawodnikow chodzi gubicie gdzies sens i logike organizowania gal, oraz profitow z uczestnictwa w nich dla ludzi typu Pudzianowski (pomijajac jego styl zycia, ktorego duuuza czescia od zawsze jest trening) ?

Tak tu wszyscy narzekaja, marudza, jak to powinno wygladac... a topic KSW znow poswiecony tylko walce freakow haha wiec KiL nie tylko na szarej masie zarabiaja, bo wy tez jestescie na chaczyku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14435
Kawulski i Lewandowski chwała Sappa jako dobrego kopacza, co za beka . W swoim prime pokonał dwa razy Ernesto Hoosta samymi łapskami. Gdzie Sapp i kopnięcia, co za tępaki ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
ah te walki Bobka z Ernestem

mimo wszystko uwazam, ze moze to byc ciekawa walka, bo Mariusz nie lubi dostawac ciosow, a cos Bobek napewno mu wsadzi - Mario praktycznie obrony to nie ma wiec jak Bobo postawi wszystko na "pierwsze p******niecie " to naprawde moze byc kompromitacja Mariusza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TUF Brazil

Następny temat

MMA nielegalne

WHEY premium