SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 19 - 12.05 - Łódź

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 94623

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
siwy__00


nie najgorsza:) ktoś wie gdzie można zobaczyć pozostałe kandydatki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
trzeba wziąć pod uwagę że ksw to mała kompetentna organizacja, po aferze z niby pomyłką kart sędziowskich przy walce pudziana już im nie wierzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Ja pierdziele co oni wgl robią ?! KSW wcześniej było na naprawde wysokim poziomie ,a teraz schodzi na psy i jeszcze ta afera z thompsonem ,ehh...;/
Poza tym nie wiem jak was ale mnie troche to ciekawi jak oni wszyscy zrobili tą wagę , zauważcie że zawodników różnią dag , 20dag ? Dziwne to wg mnie wszystko jest , no jedyne do czego nie moge się przyczepić to panie które miały do zrzucenia lekko ponad 1kg .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Co w tym dziwnego wszyscy zbijają wagę żeby było równiutko np. 77 kg myślisz ,że ktoś będzie walczył w 77 ważąc 73? wtedy różnica wagi w dniu walki byłaby z 10kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Uważaj bo nobla dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Xper chyba nie rozumiesz o co chodzi koledze. Ok zbicie 10 czy nawet tych 15 kilo w UFC to normalka, ale nie w 2 dni

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
No cóż jak widać hejting KSW stał się teraz jakoś modny,żeby besztać ich nawet ,że jakiś zawodnik przekroczył wagę o 600 gram,że różnice 20 dag,takie to dziwne ,bo przecież w UFC różnice na ważeniu to pare kilo co nie?M Manhoef to jakim cudem GSP wnosi 195 funtów w dniu walki?Nawp*****la się przed walką ?Żeby było na temat to w KSW wk***iia mnie pieyrdolenie Janisza,Nie obiektywizm w walkach z udziałem Polaków Jurasa reklamy co chwilę,Sapp na najlepszej gali Europy,ogórki dla Mameda Chmielewski na tej gali oraz walka kobiet,która zajmuje tylko miejsce.

Zmieniony przez - xper w dniu 2012-05-11 22:43:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
A ważyłeś go w dniu walki? Ja nie słyszałem o tym żeby w dniu walki miał 195, tyle to ma pomiędzy walkami ale nie 2 dni przed. Ale ja tam nie wiem mogę sie mylić niech kts obeznany w tym się wypowie ja nie zbijam to nie wiem. I nikt nie hejtuje za 600 gram przebicia wagi, tylko czemu 2 dni temu było video z ważenia i każdy ważył grubo ponad limit a dzień przed walką ogłaszają suche dane beż żadnych potwierdzeń?

Zmieniony przez - M.Manhoef w dniu 2012-05-11 23:17:23

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Osobiście jestem w stanie w 48 h zrobic 4-5 kg bez większego wysiłku odwadniając się więc nie wiem skąd te dziwy.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TUF Brazil

Następny temat

MMA nielegalne

WHEY premium