SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 19 - 12.05 - Łódź

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 94078

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Sapp teraz to w sumie taki Pudzian gdy walczył z Silva (czy h** wie jak to sie pisze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4858
Najlepsze jest to że pieprzycie o tym że walka się sprzeda dobrze ponieważ Polacy się na tym nie znają i z chęciom zobaczą Pudziana w takim zestawieniu, po czym najbardziej tą walkę komentujecie. Po prostu walka ma się dobrze sprzedać i się sprzeda, a Ci pro kumaci i tak siądą i obejrzą walkę Pudzianowskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Niestety bzyk masz rację;) Taki jest skutek posiadania publiki która ogląda mma nie dlatego, bo to lubi, ale dlatego że jest tam ktoś znany.

KSW nie zostanie zlinczowane, no bo przez kogo? Garstkę haterów?

Wiadomo, że prawdziwi fani mma tez to obejrzą, ale z innym nastawieniem- bardziej na zasadzie "przynajmniej się pośmieję".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
W sumie ta walka Sappa z Thompsonem nie była taka beznadziejna, bo Bob przeszedł ładnie do dominantnej pozycji + wykonał jedną rzecz, której nie zrobił wczesniej rywal - przykrył jego ręke nogą, tak że miał lepszą pozycję i wystarczyło jechać po głowie. Wygląda prosto, ale tam było widać przebłysk doświadczenia i obycia. Wyobrażacie sobie, że nasz Pudzian tak robi?? Ja nie widzę tego. Będzie ciekawie, bo jak wszsyscy napiszą, że Pudzian wygra na 100%, to ten człowiek w to uwierzy i zlekceważy emeryta:)

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7822
Nie wiem czy było:


Zmieniony przez - Cisowianek w dniu 2012-04-04 20:00:27

Jeżeli pomogłem to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Chciałbym zobaczyc sparing Pudziana z Hectorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
ciekawi mnie dlaczego tylko o walce pudziana rozmawiacie??? wszyscy mówią tu że są prawdziwymi fanami mma i a pudzian nie jest prawdziwym zawodnikiem mma a mimo to rozmawiacie o nim.

skoro każdy podaje sie za prawdziwego fana mma to czemu np. nie napisze coś o materli czy chmielewskim?

ciągle się słyszy że pudzian nic nie osiągnie, po co on się pcha do mma, po co do stanów poleciał, że dostaje złych przeciwników itp.

tylko krytykować potraficie




Zmieniony przez - MTnew w dniu 2012-04-05 13:20:11

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
MT może dlatego, że jak narazie tylko przeciwnik Pudziao został ogłoszony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
fail
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7822
hahaha

Jeżeli pomogłem to daj SOG'a :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TUF Brazil

Następny temat

MMA nielegalne

WHEY premium