SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 19 - 12.05 - Łódź

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 94549

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4858
Nabrał pokory bo tam nikt nie ma do niego takich sentymentów jak w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
I w Stanach nie oczekują od niego od razu mistrzostwa UFC jak w Polsce po walce z najmanem

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Coś czuję, że mocno się zdziwicie przebiegiem, a może nawet wynikiem tej walki... Skąd ta pewność, że akurat do tej walki Sapp się nie przyłoży? Pudzianowski to sławne nazwisko nie tylko w Polsce, ale też m.in. w USA. Sapp przez swoje notoryczne przegrywanie stał się pośmiewiskiem i jak wkrótce czegoś nie wygra, to się skończy walczenie za dobre pieniążki... Ta walka w USA i nie tylko ma niemałe zainteresowanie, więc z tych kilku walk w danym okresie właśnie ta walka będzie dla Sappa najważniejsza.
Jeśli Sapp się przygotuje albo po prostu zechce wygrać, to bardzo jestem ciekaw jak Pudzian go ma pokonać:
- jest sporo lżejszy i słabszy(choć Sappowi też sporo spadło);
- zero parteru co było widać z Thompsonem;
- w stójce też nic nie zdziała, bo ciosu nie ma i spora przewaga masy u Sappa;
- nie jest na tyle sprytny co ci sporo mniejsi rywale Sappa, którzy z nim wygrywali.


Jak dla mnie to Sapp rzuci się na Pudziana tymi swoimi cepami, dojdzie do zwarcia, a jako że Sapp jest masywniejszy, to Pudzian wyląduje na plecach i po zawodach.

Podsumowując:
- Sapp się nie przyłoży- wygra Pudzian;
- Sappowi będzie zależało na wygranej, to wygra Sapp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
W zyciu nie zrobi kilometra w 2:57, bajeczki opowiada ciemnocie. Mam kumpla rugbyste 95kg ze spora muskulatura, dla ktorego takie biegi sa dniem powszednim od wielu lat i nie zejdzie ponizej 3 minut. Chyba, ze na wrotkach to Pudzian zrobil albo 300m przebiegl w troche ponizej minuty i sobie uzyskany czas ekstrapolowal. Pudzian ma maniere od czasu do czasu zapodawania opowiesci dziwnej tresci.

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2012-05-10 03:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
barnabas26
...Sapp przez swoje notoryczne przegrywanie stał się pośmiewiskiem i jak wkrótce czegoś nie wygra, to się skończy walczenie za dobre pieniążki...


Przy tym kursie postawię na Sappa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
baranabas26. Nie mów, że ma słaby parter bo taki miał owszem w walce z Thompsonem ale po to do ATT pojechał by to poprawić a sparował z dobrymi zawodnikami więc ja liczę, że parter poprawił. Zresztą sam zapowiadał, że ma "niespodziankę" dla Sappa. Sam jestem ciekaw czy słowa przejdą w czyny.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
na kazdej z ostatnich gal, gdzie walczyl Sapp fani zastanawiali sie z pewnoscia "a moze tym razem sie postara, ilez mozna przegrywac" a on i tak przegrywal

moze chce skonczyc kariere pod koniec roku i jest mu obojetne czy przegra kolejnych 10 walk, czy moze jednak odniesie w jakiejs zwyciestwo

tzn moze i chcialby cos wygrac, ale nie tak bardzo, a trenowac mu sie w ogole nie chce

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Znaczy Sapp ma o ile się nie mylę jakąś walkę szybciutko po Pudzianie więc nie sądzę by tutaj się przykładał. Zacznie się standardowo biegiem z cepami na rywala.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Zresztą sam zapowiadał, że ma "niespodziankę" dla Sappa. Sam jestem ciekaw czy słowa przejdą w czyny.
Wyjdzie z krzesłem? Znowu spróbuje nabrać część fanów?, skoro nie mają bladego pojęcia o sporcie to czemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 359 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4752
Kazdy wie, ze walka Sapp vs Pudzian to nieslychanie niski poziom sportowy.
Kazdy wie, ze Sapp podklada sie za kase.
Kazdy wie, jak wygladala jego ostatnia walka.
... a i tak gadacie tylko o tym.

Zmieniony przez - Aoox w dniu 2012-05-10 10:44:06

Zmieniony przez - Aoox w dniu 2012-05-10 10:44:43
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TUF Brazil

Następny temat

MMA nielegalne

WHEY premium