Witam mam takie pytanie odnoścnie planu treningowego :
pn-wolne
wt-wolne
sroda: Biceps,Triceps,brzuch
czwartek-wolne
piątek: Klatka,Nogi, brzuch
sobota-wolne
niedziela:Plecy,barki, brzuch
Dodam ze jestem w 4 tygodniu robienia masy
pn-wolne
wt-wolne
sroda: Biceps,Triceps,brzuch
czwartek-wolne
piątek: Klatka,Nogi, brzuch
sobota-wolne
niedziela:Plecy,barki, brzuch
Dodam ze jestem w 4 tygodniu robienia masy
Krzysztof Piekarz