Szacuny
2
Napisanych postów
654
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
26926
Mogl by mi ktos napisac plan na rzezbe mam 15 lat ,176 cm wzrostu ,waze 70 kg przeciwskazan lekarskich nie mam wczesniej troche cwiczylem w domku amatorsko bez zadnego planu a teraz zamierzam isc na silke i popracowac nad soba za pomoc oczywiscie sogi !!!!!!!!
Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
No te biegi troche przesadziles.Mozesz sobie pobiegac ale tak czasowo miesc sie miedzy 15-30 min!Pozdro!Slajer spoko
Appear with good side!
/!\YaVoR/!\
Jeśli moja wypowiedz:
W jakikolwiek sposób Ci pomogła-daj mi SOGa,
Jesli nie to wejdz na: http://www.pajacyk.pl i kliknij w brzuszek-
Pomóż głodującym!
Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jak dlugo ćwiczysz i jak wyglądały Twoje ostatnie treningi?
Appear with good side!
/!\YaVoR/!\
Jeśli moja wypowiedz:
W jakikolwiek sposób Ci pomogła-daj mi SOGa,
Jesli nie to wejdz na: http://www.pajacyk.pl i kliknij w brzuszek-
Pomóż głodującym!
Szacuny
2
Napisanych postów
654
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
26926
hmm chyba zdecyduje sie na ten trening ACT , mam jeszcze pytanie co to sa te obwody i progresja .Przykladowo po 8 tyg takiego treningu jak ACT co bys poleci l ???
Szacuny
2
Napisanych postów
654
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
26926
mam jeszcze jedno pytanie dostalem pewna odzywke z napisem fitmax jego sklad to
bialko serwatki+glutamina+l.karnityna+mct
czy moge to brac i w jakiech dawkach
Szacuny
20
Napisanych postów
2893
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
17953
hmm chyba zdecyduje sie na ten trening ACT , mam jeszcze pytanie co to sa te obwody i progresja .Przykladowo po 8 tyg takiego treningu jak ACT co bys poleci l ??? PROGRESJA CIE NIE DOTYCZY W PRZYPADKU ACT - OBWOD TO WYKONANIE WSZYSTKICH STACJI (CWICZEN)
mam jeszcze jedno pytanie dostalem pewna odzywke z napisem fitmax jego sklad to
bialko serwatki+glutamina+l.karnityna+mct
czy moge to brac i w jakiech dawkach MOZESZ TO BRAC JAKO UZUPELNIENIE DIETY - JAK BRAC POWINNO PISAC NA OPAKOWAIU - OSOBISCIE NIE ZNAM SIE NA TYM