Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Mam zamiar kupic sobie kreatynę, mam pytanie do tych którzy brali, czy mnieliście jakieś skutki uboczne? Mój kolega brał i miał jakieś czerwone plamy i mówił że dziwnie się czuł, był jakiś zamulony.
Szacuny
3
Napisanych postów
10472
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
80831
ja miałem problemy z koncentracją (własnie koncze cykl kreatynowy+hmb)Jak chciałem sie uczyc to tylko tempo patrzyłem sie w zeszyt i nie wiedziałem o co chodzi to dziwne bo nie jestem takim słabym uczniem :), zreszta
kumpel ode mnie z klasy tez mówił ze miał takie fazy
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
juz kiedys byla niezla walka (dla stalych bywalcow, watek o tym, ze deem poszedl do lekarza, ktory powiedzial mu, ze bedzie impotentem etc.), w koncu zapytalem u zrodel, czyli profesora AWF'u, ktory potwierdzil, ze nie ma skutkow ubocznych, czyli kreatyna jest wzglednie bezpieczna...
Szacuny
3
Napisanych postów
420
Wiek
44 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
4097
Mi przybyło w łapie i na sile! A duże siusiałem. Ale kumpel miał podobno po tym tradzik, ale coś mi się wydaje ze nie było to zasługą kreatyny a metanu, ale powie ci prawdę?!
Pozdro
Szacuny
4
Napisanych postów
1151
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
7738
Kreatyna ma pewien skutek uboczny, ale nie jawny. Gwałtowne zwiększenie masy ciała obciąża nie przyzwyczajone do tego serce. Jeśli po cyklu jest gwałtowny spadek to serce ponownie dostaje w tyłek.
If my woman would try to kick my ass I`d say: "You get your bitch ass back to the kitchen and make me some pie!"
Szacuny
0
Napisanych postów
85
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
1427
Nie no jak masa spadnie, to serce wtedy zaczyna opoczywac bo ma mniej do roboty (mniej uderzen na minute). Poza tym zeby serce mialo problemy trzeba by bylo skoczyc co najmniej z 5 kg do gory w ciagu miesiaca. A po samej kreatynce to ciezko pojsc 5 kilo...