SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

1 raz na siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak boli to się przyzwyczai albo zawijaj ręcznik na sztangę. Wiosłowanie w opadzie masz robić sztangą, a nie hantlami. Rób te pompki, raz dwa i będziesz pykał więcej. Szybko idą :) Masz czas, to ćwicz brzuch.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 605


takie coś?

Brzuszki na skośnej ławce 5x5 mogą być?

Zmieniony przez - Radomiak44 w dniu 2011-09-22 16:34:06
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 2284 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24765
Nawet niech Ci do głowy nie przyjdzie wzorować się na facecie z tego filmu. Dno i wodorosty. O tych krzywych laczkach już nie wspomnę...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 605




takie coś?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23963
atlas K** to kiepski wzór

Co do bólu po przysiadach to musisz się przyzwyczaić a jak nie to polecam otulinę do rur
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11287
Tak, takie coś jak na drugim filmiku. Chociaż co do gościa z pierwszego filmiku to też nie ma tragedii. Pomijając laczki i to, że sztanga szła wysoko. To miał chociaż dobry pochył tułowia i proste plecy. Główny błąd jaki ludzie robią to dają za duży ciężar i nie mogą się pochylić. Co do przysiadów to ciężko coś powiedzieć jak nie widzi się wykonania. Możliwe jest, ze sztangę masz za wysoko na plecach. Ale to tylko gdybanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 605
Ten z 1 filmiku łapie sztangę u góry,a ten z 2 u dołu jak jest prawidłowo?

Po tych przysiadach nadal odczuwam ból przy prawej łopatce

Zmieniony przez - Radomiak44 w dniu 2011-09-22 17:47:56
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11287
Obie formy są prawidłowe. Przy nachwycie trochę mocniej działasz na wyższe partie pleców (sztanga idzie trochę wyżej, a łokcie bardziej na zewnątrz). Podobnie można podejść do wiosłowania młotkowo i nachwytem - łokieć ucieknie bardziej na zewnątrz więc bardziej na wyższe partie pleców (tył barków, obłe)

atlas K** to kiepski wzór

Czemu ????

Zmieniony przez - lukasz8719 w dniu 2011-09-22 17:52:10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 605
Dobra Panowie dzięki jak macie jeszcze jakieś rady to piszcie.Czuję że ja młody kulturysta;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 605
A w dni treningowe/nietrenigowe można w domu robić jakieś pompki brzuszki?I kiedy najlepiej?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilna pomoc.

Następny temat

Plan aby schudnac ale nie stracic masy

electro
Polecane artykuły