SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak zbudować silne nogi i zdrowe kolana

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Lepiej pójść na piwo za te pieniądze. Skutek podobny.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21170
Nie zgodzę się, ze efekt jest podobny. Nikt nie kwestionuje skuteczności piwa w uśmierzaniu bólu i nie tylko oraz są na to mocne dowody . W przeciwieństwie do działania tych preparatów
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie rozciaganie i wzmacnianie VMO. Kolanko zdrowe.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 11455 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 83143
NO zobaczymy za kilka tygodni,dałem priorytet na obszerny przyśrodkowy ,Przysiady w wąskim rozstawie oraz wyprosty nogi złączone z obciągniętymi stopami.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
Dj_Smalec waskie ale podstawki pod piety i stopy lekko na zewnatrz. Zamiast wyprostow daj wykroki lub przysiad bulgarski.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 35209 Napisanych postów 66749 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 920923
dziwna sprawa u mnie wizualnie glowa przysrodkowa wielka, bocznej nie ma wcale a i co jakis czas odnawia sie kontuzja wiezadla wasciwego rzepki ktorej jak czytam glowna przyczyna jest slabosc wlasnie glowy przysrodkowej.czucie miesniowe tez na korzysc glowy przysrodkowej duzo latwiej ja napiac i napina sie pierwsza w chorej nodze.w nodze zdrowej cale udo napina sie rowno rzepka idzie prosto w nodze chorej pierwsza napina sie glowa przysrodkowa ciegnie rzepke do srodka a wraz z napinaniem wlaczaja sie inne glowy i odciagaja rzepke na wlasciwy tor.

i tak sie zastanawiam czy to nie jest przyczyna odnawiajacych sie kontuzji.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
sprobuj porozciagac jeszcze rectus femoris http://www.beebleblog.com/images/quadstretch3.jpg 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5608
Witam wszystkich.

Zauważyłem, że mięsień obszerny pośredni w lewej nodze jest znacznie mniejszy niż w nodze prawej. Wnioskuje, że jest to spowodowane tym, że jestem prawo nożny a od łebka trenuje piłkę nożną.

Moje pytanie: czy ćwicząc pełny przysiad o wąskim rozstawie stóp umięśnienie się wyrówna czy przydałoby się wykonywać jeszcze dodatkowe ćwiczenia obciążające tylko lewą nogę?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
napewno chodzi o obszerny posredni?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30962
Kolana szpotawe. Jakie ustawienie nóg i głębokość będzie najlepszą opcją?

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW + nogi

Następny temat

klata ,pytanie do fachowcow

electro
Polecane artykuły