SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dlugoterminowa Masa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1048
Nigdy nie stosowalem zadnych odzywek, dlatego pisze do was z prosba o pomoc w ich doborze. Potrzebuje kilku rad i wiadomosci ktorych nie odnalazlem na forum. Jesli cos bylo to z gory przepraszam i licze na wyrozumialosc ;P

Dietka jest ok 2,5g-3g bialka na kg ciala . Reszte zapycham weglami.
Spozywam ok. 6-7 posilkow.

Mam zamiar kupic:
1 cykl . Monohydrat kreatyny od universala + BCAA *Activlab+ Beta - Alanina Activlab
2 cykl Monohydrat kreatyny od universala + BCAA *Activlab+ Beta - Alanina Activlab+ Mutant Mass
3 cykl Monohydrat kreatyny od universala + BCAA *Activlab+ Beta - Alanina Activlab + Nitrobolon 2
4 cykl Monohydrat kreatyny od universala + BCAA *Activlab+ Beta - Alanina Activlab + Bsn No- Xplode

Staralem sie dobierac odzwyki wedle opinii znalezionych na forum i sily ich dzialania.
Mono w trzech cyklach bede jedynie uzupelnial ew. braki w odzwykach.

Pytanie#1 Czy BCAA i Beta Alanina przydadza sie duzo w pierwszych cyklach czy beda to pieniadze wyrzucone w bloto?
Pytanie#2 Czy BCAA i Beta Alanina maja byc stosowane jedynie w okresie wspomagania kreatyna?
Pytanie#3 Czy dawkowanie 6tyg. kreatyny i 6tyg. przerwa pomiedzy kolejnym cyklem bedzie optymalna wartoscia?
Pytanie#4 Oplaca sie dorzucic jakies ZMA + o3?
Pytanie#5 Okres pomiedzy cyklami powinien zawierac lzejsze treningi. Na ten czas zmieniac plan treningowy i obnizac podane ciezary czy wystarczy obnizenie ciezaru?
I jeszcze o ile obnizyc ciezar- 10-20%?
Pytanie#6 Ktory nitrobolon jest lepszy Nitrobolon Energized czy Nitrobolon 2.

Jesli zle dobralem odzywki prosze mnie poprawic lub podac jakies lepsze w granicach rozsadku. Ludzie ktorych znam goraco polecali mi nitrobolon oraz xlode . Reszte wykombinowalem sam w oparciu o forum.



Plan treningowy - Split 2x tydzien
Pon Klata + Barki + biceps
Wt Nogi + Plecy + Triceps + Przedramiona
Sr Wolne
Cz Klata + Barki + biceps
Pt Nogi + Plecy + Triceps + Przedramiona
Sob Wolne
Nd Wolne

Brzuch cwicze co ddrugi dzien Abs2. Cwiczenia roznia sie w poszczegolne dni.



obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): Nie mam obecnie. Ekto z bardzo niskim bf

Wiek: 18

Waga: 65

Wzrost: 183

Cel cyklu: Masa

stosowane już wcześniej suplementy : Zadne.

Uprawiane inne sporty: Nic

stosowane wcześniej spalacze : Nic

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Nic

ilość dni wolnych od kreatyny: Nie bralem nigdy.

przewidziane finanse na cykl: ok ~1000-1500 na 4 cykle.

uwagi i sugestie: Wszystko wyzej.

Staż treningowy: Rok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1048
Grr zapomnialem dodac ze zamierzam dodatkowo uzupelnic dietke bialkiem - Ostrowia WPC.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
1. przydadza sie.
2. moga byc stosowane dluzej.
3. moze byc
4. zalezy od brakow w diecie.
5. zalezy rowniez od tego jak bedziesz sie czul.
6. jako przed treningowka energizer, uniwersalnie II

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
przy tej wadze zacząłbym wiecej jeść a nie ustalał 4 cykle w przód

zwykle mono Ci wystarczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1048
Z cyklami rusze zaraz po tym jak wbije troche masy przy samej diecie.

Normlanie jechalbym na mono ale zapomnialem dodac ze cwiczyc na silowni bede jedynie do maja a chcialbym przytyc jakos 15-20kg dobrej masy miesnowiej. Otluszczenie nie bedzie problemem. Pozniej wyjezdzam za granice i cwiczyl bede w domowych warunkach oraz bede uprawial sztuke walki wiec strasznie mala szansa na zrobienie masy przy takim braku czasu. :(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
ile to wyjdzie tygodni?
z jakimis przerwami czy non-stop?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mogę Ci tylko powiedzieć że nie ma sensu tak do przodu planować
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1048
Nie liczac wrzesnia to 32 tygodnie . Z cyklami zamierzam ruszyc jak ruszy masa wtedy bede pewny ze dieta jest w porzadku.

Wiec tak 6tyg 1 cykl poczatek/srodek pazdziernika ( przyjmijmy gorsza opcje srodek)
Od poczatku listopada 6tyg roztrenowanie.
Polowa grudnia start 2 cykl.
POczatek stycznia 6 tyg roztrenowanie.
Polowa lutego 3 cykl.
Poczatek kwietnia roztrenowanie.
Polowa Maja 4 cykl

Grrr czyli braknie pewnie czasu na 4 cykl :/
Nie wiem gdzie mialem glowe liczac to :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1048
Wszystko zamierzam kupic w sklepie sfd . Jaka tania i dobra mono-kreatynke polecacie jako zamiennik universala? Interesuja mnie tylko kapsulki :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1048
Dobra a teraz jak to brac :
Beta Alanina- 4 kapsułki dziennie, najlepiej przed treningiem - ok 30 min?

BCAA - W treningowe 30min przed i po trenigu? W nietreningowe przed ktorym posilkiem- porannym i ile czasu?

Mutant Mass = 1 porcję (260gr) raz dziennie po treningu. Zalecamy jenak rozbicie porcji dziennej na 3 mniejsze i picie ich w ciągu dnia. Czyli uzupelnienie dietki i dodawanie tam gdzie brakuje + po treningu i przed?

Nitrobolon
W dni treningowe:
3 x dziennie po 1 pełnej miarce
I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem
II porcja 30 min przed treningiem
III porcja bezposrednio po treningu

W dni nietreningowe:
Jedna porcja rano na czczo
To jest zrozumiele :P


Kreatyna Mono -4 kapsułki rano na czczo i 4 kapsułki po treningu lub o podobnej porze w dzień nietreningowy. Ktos mi kiedys wspominal ze na poczatku cyklu bierze sie wiecej i regularnie zmniejsza ilosc. Czy tak nie jest lepiej?
Jesli tak to prosze o ilosc jaka trzeba brac poczatkowo i o ile zmniejszac.

bsn-n.o xplode. 1 do 3 miarek z 200-300 ml zimnej wody. Spożywaj 30-45 minut przed treningiem (na pusty żołądek . Czy przy mojej wadze uwazacie ze jedna miarka wystarczy zeby dac kopa i zerowym stazu z odzywkami? :]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mix odżywek do oceny

Następny temat

co ? kiedy i o ktorej ?

electro
Polecane artykuły