Witam chcialbym zapytac jakia jest najlepsza odzywka na przybranie masy waze 70 kg i nie moge ruszyc z waga dalej. Nie pije nie pale i nie tyje a chce. Dlatego prosze was o jakas rade co polecacie zebym przytyl te 10-15 kg. Jaka odżywka bedzie najlepsza ?!
Amat Victoria Curam - Victory Loves Preparation...
Krzysztof Piekarz




