SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA XTRA nie działa na mnie !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1556

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
Witam chcialbym zapytac jakia jest najlepsza odzywka na przybranie masy waze 70 kg i nie moge ruszyc z waga dalej. Nie pije nie pale i nie tyje a chce. Dlatego prosze was o jakas rade co polecacie zebym przytyl te 10-15 kg. Jaka odżywka bedzie najlepsza ?!

Amat Victoria Curam - Victory Loves Preparation...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 363 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11294
zarcie

Wiec chodz pamluj moj swiat na żółto i na... czerwono !!! 19{J}20

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Dieta.

Poza tym, jesli sadziles, ze BCAA pomoze Ci przytyc, to

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923

bcaa dziala,ale ty nie dzialas w kierunku tym ktory potrzebujesz,zacznij porzadnie jesc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
jem 5 posilkow dziennie trener z silowni kazal narazie jesc wszystko bez zroznicowanej diety ;/;/;/ aminokwasy tez przeciez wpluywaja na mase ciala :D

Amat Victoria Curam - Victory Loves Preparation...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
ale nie tak jak myslisz,jedz wiecej,cwicz intensywniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
tylko miej umiar w tej intensywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
"Dlatego prosze was o jakas rade co polecacie zebym przytyl te 10-15 kg"

W krótkim czasie? zapomnij.

Dieta. Trener Ci tak doradza bo pewnie jesteś skrajnym ektomorfikiem i musisz mieć sporą nadwyżkę kcal. Staraj się jeść zdrowo ( bez jedzenia śmieciowego ) i dużo. Musi ruszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
to co mam jesc zeby ruszylo od maja ćwicze i nie pije heh wzialem sie za siebie ale chce przytyc i tak masz racje chyba jestem ektomorfikiem jakbyscie mi mogli napisac co mam jesc na sniadania kolacje itp. bylbym bardzo wdzieczny ;) pozdrawiam !

Amat Victoria Curam - Victory Loves Preparation...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Program!

Następny temat

Jakie boster teścia

WHEY premium