SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pchnięcie kulą - wasze wyniki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2335
Dzis uczestniczyłem w zawodach szkół średnich w Lublinie jako reprezentant mojej szkoły w pchnięciu kulą. Uzyskałem rezultat 11,58. Wiem,że to nie jest rewalacyjny wynik, ale kule po raz pierwszy trzymałem w dłoni 2 tygodnie temu. Pożyczyłem jedną ze szkoły i zamierzam regularnie poprawiac swój rezultat . Pochwalcie sie swoimi osiągnięciami

- To, co czynimy nigdy nie jest rozumiene, lecz zawsze chwalone lub ganione. -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6384
he...
ja prawie dobilem sie do zlotego czegos (cza to uzyskac aby miec costam) to bylo 4 lata temu... pchnOLem na zawodziskach ok 13,4 i mam rekort powiatu tarnowskiego
pozdrawiam

siema ale bo sie nie ma...
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2335
Nie wierze, że tylko Zenon pchał kulą na tak licznym forum.

- To, co czynimy nigdy nie jest rozumiene, lecz zawsze chwalone lub ganione. -
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6384
ja robilem wszystko
nawet w ping-pong`a gralem
pozdrawiam

siema ale bo sie nie ma...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mój kolega (ruwieśnik) na ostatnich zawodach miał ok 11 m :) Ja kulą nigd nie rzucałem ale na pewno pochwale się wynikiem jak ja rzuce ;p jak się u kolegi bawiłem kulą 5 kg to rzuciłem 8,70 m ;p (dwa lata temu i rzucałem "z podspudnicy") A ty rzucałeś kulą 3 kg ? czy 5 kg ? bo chyba są dwie -_-"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 53299
heh chyba wiadomo którą pchał, dziewczyny pchają 3kg a chlopacy 5kg
ps. ja nie wiem ile pchne

"Dla zdrowia najlepszymi aktywnościami są pompowanie mięśni i podnoszenie ciężarów..."
#################
#Barlinek ruless#
#################
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1366 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 10171
Znajomy ostatnio na zawodach pchnal 5kg kula 15,65m.
Pozdrawiam.

P.S.
Ja nie pchalem kula juz ufff 6 lat ?

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 32840
ja tylko raz w zyciu pchalem kulą i to było poza zawodami tylko tak zeby sprobowac na zawodach (bralem udzial w innej dyscyplinie) :D mam 14 lat (1 gim) rzuciłem chyba 9.7m ale to bylo jeszcze z kontuzja u nogi ktorej sie nabawilem 2 minuty wczesniej :D i raczej na "odwal sie" kulą 5kg.... to dobry wynik?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2445
....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2445
Jest pelno rodzajow kul.Faceci pchają:
mlodzicy:5kg
jun. mlodsi:5kg
juniorzy:6kg
seniorzy:7.26
Kobiety:
mlodziczki:3kg
potem juz wszystkie kategorie kobiece do seniorek pchaja kula 4kg.
Ja nie pcham kula tylko rzucam oszczepem ale kula pcham 12 z kawalkiem(malym).
2
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 333
Heh madrze prawi kolega - sog sie nalezy . Ja pcham kula 5kg 13m.
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zegarek na basen

Następny temat

rower ale jaki?

electro
Polecane artykuły