Trenuje na siłowni juz dośc dlugo jednak nie regularnie, przede wszystkim przez prace, zawsze cwiczylem splitem jednak teraz chce trenowac wszystkie miesnie na jednym treningu takim planem:
Klata: wyciskanie sztangi leżąc 4serie
Plecy: podnoszenie na drążku 4 serie, mc 4 serie
Biceps: uginanie ramion ze sztanga 2serie, uginanie ramion sztanga "kratą" 2 serie
Bary: żołnierskie wyciskanie 3 serie, podciąganie sztangi wzdłuz tułowia 3serie
Nogi: przysiady ze sztangą 4 serie
Triceps: wyazdy 4 serie
co o tym myślicie?
Klata: wyciskanie sztangi leżąc 4serie
Plecy: podnoszenie na drążku 4 serie, mc 4 serie
Biceps: uginanie ramion ze sztanga 2serie, uginanie ramion sztanga "kratą" 2 serie
Bary: żołnierskie wyciskanie 3 serie, podciąganie sztangi wzdłuz tułowia 3serie
Nogi: przysiady ze sztangą 4 serie
Triceps: wyazdy 4 serie
co o tym myślicie?
Krzysztof Piekarz
