SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zmiana splita na FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4693
Trenuje na siłowni juz dośc dlugo jednak nie regularnie, przede wszystkim przez prace, zawsze cwiczylem splitem jednak teraz chce trenowac wszystkie miesnie na jednym treningu takim planem:
Klata: wyciskanie sztangi leżąc 4serie
Plecy: podnoszenie na drążku 4 serie, mc 4 serie
Biceps: uginanie ramion ze sztanga 2serie, uginanie ramion sztanga "kratą" 2 serie
Bary: żołnierskie wyciskanie 3 serie, podciąganie sztangi wzdłuz tułowia 3serie
Nogi: przysiady ze sztangą 4 serie
Triceps: wyazdy 4 serie

co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4693
obruciłem stojaki z ławeczki do wyciskania i podniosłem na maksa do góry tak ze pełnią role stojaków do przysiadów:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23963
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
psyho86

heheh co myslimy o planie jakbys my wiedzieli dla kogo ten plan , bo zapomninałes że jestesmy na NECIE i nie rozmawiamy na zywo z toba.

plan słabizna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15517
Mam nadzieję, że nie robisz ćwiczeń w takiej kolejności?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4693
czemu plan słabizna? W jakiej kolejności robic te cwiczenia?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15517
Zaczynamy od największych partii mięśniowych ( nogi, plecy, klatka ) kończymy na mniejszych ( barki, triceps, biceps ).

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9401
alez mozna klatka, barki,triceps,plecy,nogi,biceps
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15517
grudka99: mówisz w tej chwili o treningu z priorytetami? Czemu uważasz, że można?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4693
o co chodzi w treningu z priorytetem? Czyli jak tylko zmienie kolejnośc wykonywanych cwiczen to bedzie dobrze? Mam jeszcze problem z zarzucaniem sztangi na barki do wykonywania przysiadów, macie do tego jakąś specjalną technike?[nigdy nie cwiczylem nóg ani mc ale słyszałem ze bardzo kożystnie jest je robic]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15517
Na czym polega Twój problem? Poczytaj o innych przysiadach niż trójbojowych.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23963
Kup stojaki

i wypełnij w końcu ankietę
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do koreekty.

Następny temat

Rozplanowanie ciężaru przy rampie w Push/Pull

electro
Polecane artykuły