Witajcie,
pytanie odnośnie przedramienia.
Jako, że nie mogę wejść w spis tematów na temat treningu, a w nim na żaden z trzech postów odnośnie przedramienia, zakładam osobny temat.
Moje przedramie wyraźnie odstaje od reszty ramienia. Zawsze byłem budowy ektomorficznej, ale niestety z przedramieniem niestety nie da się tak szybko czegoś zrobić, jak w przypadku bicepsa i tricepsa.
Moja prośba to wszelkie porady jak ćwiczyć, z jakimi partiami ćwiczyć, jakie ćwiczenia wykonywać, właśnie na przedramie, tak aby je porządnie ruszyć i stało się dość potężne.
ps. czy po zbanowaniu konta na sfd (do 2099r - żałosna żenada w wykonaniu uzytkownika 'miczelx') jest możliwość odblokowania go? Miał ktoś taki problem? Czy wszyscy zakładali nowe konta?
pytanie odnośnie przedramienia.
Jako, że nie mogę wejść w spis tematów na temat treningu, a w nim na żaden z trzech postów odnośnie przedramienia, zakładam osobny temat.
Moje przedramie wyraźnie odstaje od reszty ramienia. Zawsze byłem budowy ektomorficznej, ale niestety z przedramieniem niestety nie da się tak szybko czegoś zrobić, jak w przypadku bicepsa i tricepsa.
Moja prośba to wszelkie porady jak ćwiczyć, z jakimi partiami ćwiczyć, jakie ćwiczenia wykonywać, właśnie na przedramie, tak aby je porządnie ruszyć i stało się dość potężne.
ps. czy po zbanowaniu konta na sfd (do 2099r - żałosna żenada w wykonaniu uzytkownika 'miczelx') jest możliwość odblokowania go? Miał ktoś taki problem? Czy wszyscy zakładali nowe konta?
Krzysztof Piekarz