SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja masy, wzrost siły

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Jestem nowy na tym forum, kolega polecił mi je i powiedział, że tutaj na pewno dostane odpowiedź na moje pytanie. Otóż ćwicze na siłce nie długo, bo około 4-5 miesięcy. Widzę zdecydowaną poprawe w moim samopoczuciu oraz w rzeźbie ciała, jednak poszukuje dla siebie jakiegoś suplementu. Chciałbym zredukować masę, gdyż mam tylko 17lat a ważę aż 97kg przy wzroście 172cm, a także wyrzeźbić ciało, po wcześniejszym zredukowaniu całego tłuszczu, który jest zbędny. Mam problem, gdyż nie znam się w ogóle na suplementach i odżywkach i nie wiem co powinienem kupić, aby osiągnąć swój cel. Proszę Was - którzy "siedzicie" w tym długo i macie więcej doświadczenia niż ja - o poradę.

Pozdrawiam!

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 17

Waga: 97kg

Wzrost: 172cm

Cel cyklu: redukcja masy, zwiększenie siły, rzeźba ciała

stosowane już wcześniej suplementy : brak

Uprawiane inne sporty: brak

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: nigdy wcześniej nie stosowałem

przewidziane finanse na cykl: -

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 4-5 miesięcy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
DZIAŁ ODCHUDZANIE:
[https://www.sfd.pl/odchudzanie/] 
-WYBRANE TEMATY KTÓRE POMOGĄ CI PRZY REDUKCJI
[https://www.sfd.pl/Przydatne_linki_dla_odchudzajacych_sie...-t313254.html]
-UŁÓŻ SOBIE SAM DIETE REDUKCYJNA
[https://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna_-_nowe_spojrzenie...-t231127.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 14 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3487
Dieta z ujemnym bilansem, bf bedzie spadal wiec bedzie widoczny efekt 'rzezbienia' ciala, z odzywek imo to jakies bcaa wystarczy.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Siła i rzeźba nie idą w parze. Ponieważ aby robić siłę trzeba mieć dietę bogatą w węglowodany co się kłóci z dietą redukcyjna.
Najpierw zacznij od ułożenia diety, najlepiej low carb bo bedzie w miare prosta dla początkującego. Potem czas ułożyć trening najlepiej fbw oraz w ciągu tygodnia umieścić aeroby.a na koniec zeby zabezpieczyć mięśnie kup w zależności od długości redukcji BCAA.
Jak zrobisz dwa pierwsze pkt. to przejdziemy do 3 czyli suplementacji bo wtedy okreslimy ile ci tego trzeba.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A mógłby ktoś z Was podesłać linka do kupna tego BCAA? Bo nie chciałbym kupić jakiegoś shit'u, bo z tego co widze jest kilka rodzai tego suplementu
Dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1111
Zmieniony przez - Elitex w dniu 2011-07-12 18:45:45
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7160 Napisanych postów 18843 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350105
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie kilka rodzai tylko kilka firm :P Najlepiej SFD albo Hi tec TST
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34421
Inetheend: kwestia odnośnie dużych ilości ww na sile ;D-osobiście w DT zjadam ok.3gww/kg,w DNT niecałe 1g/kg i idę z siłą. Najważniejsze są węgle przedtreningowe,żeby mieć moc na treningu oraz po treningu dla regeneracji;). Ok,można powiedzieć,że to zależne od człowieka,ale wiedz,że tyle może wystarczyć

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam po raz kolejny!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym po raz kolejny prosić Was o poradę, na temat suplementów, które powinienem stosować. Od ostatniego czasu, kiedy pisałem na temat mojej masy (a może bardziej na temat jej redukcji) zrzuciłem 15kg i wydaje mi się, że przy moim wzroście (172cm) ta masa w zupełności mnie zadowala (około 82kg). Więc pytanie, które mam do Was, co teraz? Jakieś suplementy na rzeźbę ciała? Bo suplementy na redukcję chyba nie wchodzą już w grę, a tym bardziej na mase. Proszę o pomoc! ;)

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419142
"Jakieś suplementy na rzeźbę ciała? Bo suplementy na redukcję chyba nie wchodzą już w grę" a to sa dwie rozne sprawy?

jaki cel masz konkretnie teraz? diete odpowiednia pod swoj cel juz dobrałe?
brakuje Ci np.białek , jaki masz rozkład b/w/t i zapotrzebowanie?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gain Bolic 6000 Co i jak ?

Następny temat

Nastepca Novedexa Xt - Viridex XT

electro
Polecane artykuły