SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Test niesponsorowany: It''s the final cut down - UD 2.0 by pitbull61 - pods.str.55!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
Ahaha, tyż mi już ślinka cieknie na samą myśl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160898
az juz sie boje pozniej tu wejsc
jakies wyszukane posilki na dzisiaj i jutro procz tych kanapek?
ja bym ladowal 30 bialka smacznego + 300-350 mleka 0% ze 3x dziennie o ile tak mozna
ale Ty wolisz caly sloik sosu zjesc na jeden posilek

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
WAGA:

06-06-2011

82,7kg

24-06-2011

80,8kg

07-07-2011

80kg

PAS

06-06-2011

91cm

24-06-2011

85cm

07-07-2011

83cm

PODSUMOWANIE

WAGA:

-2,7kg

PAS

-8cm
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
Molu - loozik, wchodź śmuiało, nic wyszukanego poza kanapkami, ryz, sos, owies, mleko..

Jakbym miał walić tak jak piszesz, to musiałbym jeść co 30min taki posiłek, żeby zrealizować 1100-1200g ww, a i bialko przekroczyłbym o kilkaset %
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160898
nie no, chodzi mi o miedzy posilkami np.
albo ze jesz ryz z sosem (bez miesa) a dopijasz bialko na mleku
nie wiem, tak se pomyslalem bo za***iscie mi takie cos smakuje, proporcje mozna jakos dobrac zeby bylo git

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
Proobowałem juz na różne sposoby i nie ma miejsca na białko w prochu wogóle, bo i tak wychodzi go dużo, trochę więcej nawet niz Lyle zalecał w swojej książce podczas ładowań..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15241
Po cyferkach wygląda to BARDZO obiecująco;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dabadu - no xplode
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
A fakt, jadłem no xplode - dla mnie niestety lipa, chyba, że poszukujesz anprawde lajtowego środka, albo ja mam juz przeżarte receptory..

klata20 - w lustrze też widać, nie chce jednak zapeszać i foty wrzuce na koniec testu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
ja yebie - tyle masz w pasie?
to Ty zayebiscie wąska talie musisz mieć
przypuszczam ze to nie koniec zrzucania bo jakas warstwa tam jeszcze jest

btw-widzialem fotki z treningu - w bialym t-shircie - i widac bylo ze bebzon polecial

...w sumie jak sie jes 1200kcal + jezdzi kilkadziesiat km ed to ciezko zeby nie polecialo

cieszyc powinno tez utrzymanie wagi
jak na -8cm strata 2kg to jak nie starta
a moze swiadczyc o wzroscie suchej masy - co tej jest mozliwe


Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-07-07 15:15:32

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nutrex vitrix , horny goat + maca POPRAWA LIBIDO

Następny temat

Thyroburn, Beta Blast i BCAA dawkowanie

electro
Polecane artykuły