Witam wszystkich
Mam 21 lat.Zbliża się lato , a mimo wielu prób nie udało mi się zrzucić zbędnych kilogramów.Tłuszczu nie ma dużo , lecz zawsze brzuch był powodem do dumy wiec boli to teraz podwójnie.Wiele osób powie "masuj tam nic nie ma" , jednak chce się dobrze czuć i uważam że redukcja wyjdzie mi jedynie na dobre
Aktywność w ciągu dnia : okazjonalnie futbol
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : siłownia (4 razy w tygodniu) , bieganie (2 razy w tygodniu)
Planowane odżywianie : dieta redukcyjna 2000kcal, białko :2,1
tłuszcze 1,3 , węgle 1,3
Cel : spokojna i zdrowa redukcja,rzeźba
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : brak
Preferowane formy aktywności fizycznej : prawie każda
Stosowane aktualnie preparaty : magnez,BCAA ,Białko
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : tak
Staż treningowy : od września 2010
Zdjęcia : 03.07.2011 :
Jestem niezadowolony z brzucha i z ud, tam zależy mi najbardziej na redukcji + fajnie jakby udało się wyrzeźbić ręce.
Codziennie będę robił aktualizacje + cotygodniowe podsumowanie.Liczę na wasze porady :) Jutro wrzucę swój plan treningowy
Zmieniony przez - szczypaq w dniu 2011-07-03 01:18:07
Zmieniony przez - szczypaq w dniu 2011-07-03 01:19:11
Zmieniony przez - szczypaq w dniu 2011-07-03 01:19:47
Mam 21 lat.Zbliża się lato , a mimo wielu prób nie udało mi się zrzucić zbędnych kilogramów.Tłuszczu nie ma dużo , lecz zawsze brzuch był powodem do dumy wiec boli to teraz podwójnie.Wiele osób powie "masuj tam nic nie ma" , jednak chce się dobrze czuć i uważam że redukcja wyjdzie mi jedynie na dobre
Aktywność w ciągu dnia : okazjonalnie futbol
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : siłownia (4 razy w tygodniu) , bieganie (2 razy w tygodniu)
Planowane odżywianie : dieta redukcyjna 2000kcal, białko :2,1
tłuszcze 1,3 , węgle 1,3
Cel : spokojna i zdrowa redukcja,rzeźba
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : brak
Preferowane formy aktywności fizycznej : prawie każda
Stosowane aktualnie preparaty : magnez,BCAA ,Białko
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : tak
Staż treningowy : od września 2010
Zdjęcia : 03.07.2011 :
Jestem niezadowolony z brzucha i z ud, tam zależy mi najbardziej na redukcji + fajnie jakby udało się wyrzeźbić ręce.
Codziennie będę robił aktualizacje + cotygodniowe podsumowanie.Liczę na wasze porady :) Jutro wrzucę swój plan treningowy
Zmieniony przez - szczypaq w dniu 2011-07-03 01:18:07
Zmieniony przez - szczypaq w dniu 2011-07-03 01:19:11
Zmieniony przez - szczypaq w dniu 2011-07-03 01:19:47
Krzysztof Piekarz
