SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lipiec 2011 , redukcja !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
Witam wszystkich

Mam 21 lat.Zbliża się lato , a mimo wielu prób nie udało mi się zrzucić zbędnych kilogramów.Tłuszczu nie ma dużo , lecz zawsze brzuch był powodem do dumy wiec boli to teraz podwójnie.Wiele osób powie "masuj tam nic nie ma" , jednak chce się dobrze czuć i uważam że redukcja wyjdzie mi jedynie na dobre

Aktywność w ciągu dnia : okazjonalnie futbol

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : siłownia (4 razy w tygodniu) , bieganie (2 razy w tygodniu)
Planowane odżywianie : dieta redukcyjna 2000kcal, białko :2,1
tłuszcze 1,3 , węgle 1,3

Cel : spokojna i zdrowa redukcja,rzeźba
Ograniczenia żywieniowe : brak

Stan zdrowia : brak

Preferowane formy aktywności fizycznej : prawie każda
Stosowane aktualnie preparaty : magnez,BCAA ,Białko
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak

Stosowane wcześniej diety : tak

Staż treningowy : od września 2010





Zdjęcia : 03.07.2011 :





















Jestem niezadowolony z brzucha i z ud, tam zależy mi najbardziej na redukcji + fajnie jakby udało się wyrzeźbić ręce.

Codziennie będę robił aktualizacje + cotygodniowe podsumowanie.Liczę na wasze porady :) Jutro wrzucę swój plan treningowy


Zmieniony przez - szczypaq w dniu 2011-07-03 01:18:07

Zmieniony przez - szczypaq w dniu 2011-07-03 01:19:11

Zmieniony przez - szczypaq w dniu 2011-07-03 01:19:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
przy redukcji raczej ludzie patrza na pas/brzuch jesli z pasa leci jest ok, jesli klata/bic/udo/barki stoja jest git
ale na przyrosty nie nastawiaj się:)

i jesli bedzie dobra redukcja to owszem, tylko tłuszcz:)
co nie znaczy że waga spadnie drastycznie:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-07-05 00:29:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 578
po primo to mniejsze zdjecia dawaj:p a tak to powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
Ale co chcesz redukować? Kości?

Zmieniony przez - KANwa w dniu 2011-07-03 12:26:59
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20023
powodzenia:)

jaki masz plan treningowy na siłkę i na bieganie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
Dzisiaj pierwszy dzień treningu , padło na barki.
Polecam wszystkim aplikacje na androida Jetfit, program jest darmowy





Możemy w czasie treningu ustalać ćwiczenia , odmierzać czas odpoczynku , wpisywać wyniku , postępy można śledzić na stronie jak i w komórce.Wiele ciekawych wskazówek wykresów itp.Polecam

Co do treningu dzisiaj barki :

1.Wyciskanie sztangi sprzed głowy
5x10 (120 sekund odpoczynku)
2.Unoszenie sztangielek bokiem w górę
4x10 (60sekund odpoczynku
3.Unoszenie sztangielek do przodu w górę
4x10
4.Podciąganie wyciągu wzdłuż tułowia
4x10 (60 sekund opoczynku)
5.kaptury trzymając hantelki
4x10

Ćwiczenie 1 jest wykonywane normalnie.Natomiast pozostałe łączone w pary. 2z3 , i 3z4. Czyli 10x 2 od razu 10x3 , 60 sekund przerwy i znowu , razem cztery serie.

Na koniec : ABS 2 poziom 1 + 3x20 Allachy (60 sekund przerwy)

Co sądzicie o tym planie , jest to nowy plan zaczerpnięty z mens health

Jutro mam w planie zrobić nogi , znacie jakąś dobrą rozpiskę na rzeźbę nóg ?

Rozpiskę jedzenia wrzucę wieczorem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20023
ciekawa ta aplikacja:)

staż masz 8 miesięcy tak? lepiej według mnie zrobić FBW, chyba że chcesz te 4 treningi to split 2x partia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
Split 2x partia ? Co masz na mysli ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20023
Jedną partię ciała robisz 2 razy w tygodniu, raz lekko, raz ciężko. Masz tu link - https://www.sfd.pl/[art]_Split_-_partia_2x/tydzien._Dla_początkujących_i_nie_tylko...-t414311.html . Poczytaj sobie, bo to lepsza opcja.
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html - tu masz więcej ciekawych linków.
Miłej lektury:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
2000kcal to za mało
olbrzymie te zdjecia xd
i ogólnie to nie masz z czego redukowac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
Jak to nie ma , na brzuchu i na udach jest spora warstwa tłuszczu , wakacje to dobry okres aby to spalić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
to jest skóra

nie ma co z kości na ości
lepiej złap miesni troche a potem wytnij reszte fatu;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase dla początkującego FBW

Następny temat

Plan treningowy 100 pompek

electro
Polecane artykuły