Szacuny
583
Napisanych postów
2808
Wiek
42 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
95280
mam pytanie. Jestem od 6-u tygodni na kreatynie ale niestety dzisiejszy dzięn był ciepły że nie mogłem się powstrzymać od wypicia 5-6 piwek z dawno nie widzianym kolegą. Czy te piwa "wypłukały" kreatyne zmagazynowaną przez ten czas w moim organizmie ? proszę o odp/ pozdrawiam
Szacuny
583
Napisanych postów
2808
Wiek
42 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
95280
to nie chodzi o ty czy umre czy nie tylko że kreatyna z tego co wiem nawadnia, przynajmniej mono a piwa odwadnija więc mam nadzieje że wystarczy jak po tych piwa więcej minerelki wypije i będzie ok
Szacuny
583
Napisanych postów
2808
Wiek
42 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
95280
z tego co widzę na miarce,nie wiem czy mi się wydaje ale już na witce mam momentalnie 0,5 centa mniej mam nadzieje że to tylko efekt odwodnienia i jutro już będzie ok..