SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna po piwie :(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
O Jezu na szczescie ! Następnym razem nie popełniaj tego karygodnego błędu i nie pij jak jesteś na cyklu. Gdzieś czytałem ze mozna umrzec pijąc podczas cyklu na krecie. Ponoć organizm nie jest wstanie tak szybko przystosować się do tak nagłego nawodnienia, a potem na skutek picia alkoholu tak szybkiego odwodnienia. To jest tzw. progres regresyjny który grozi szokiem wewnatrznaczyniowym. W skrajnych przypadkach moze doprowadzić do śmierci. Pamietaj, jeśli jesz kreatyne - nie pij !!! Podobnie z jazdą samochodem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
eliasz79 ja pjerdole skad ty sie urwałeś? czytam już którąś twoja idiotyczną wypowiedz :(

A co do tematu to po co odrazu 5-6 piwek? 1-2 nie wystarcza? jak sobie od czasu do czasu 1-2 piwka wypijesz to nic nie bedzie :D

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2011-04-21 19:22:20

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
ja albo nie pije albo pije 7

i żyję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Jakie pytanie taka odpowiedź...

Przeglądarka kvrwa ! Przeglądarka ! Jak mozna w kółko wałkować jeden temat ??? A mozna, bo taki Raszek i jemu podobni w kółko smiertelnie poważnie na takie tematy odpisują...
Nayebcie sie w koncu porządnie wy wszyscy co zadajecie te pytania i na nie w kółko odpowiadacie i wyluzujcie ! Nic Wam nie bedzie...
Dla Raszka sog, bo Pan Bóg poskapił mu rozumu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
nie napinaj sie tak bo ci żyłka w dupie pęknie. Nie chodziło mi czy umre od tego tylko czy dalej bede czuł efekty kreatyny na cyklu po tym piciu, a jak ci się nie chce czytać po raz setny to po co czytasz i jeszcze sie rozwodzisz tyle na ten temat

Zmieniony przez - tey w dniu 2011-04-21 20:12:51

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Wyszukiwarka ***** wyszukiwarka ! Takich jak Wy nie można ignorować, bo rozpanoszycie sie jeszcze bardziej po forum i pytanie czy po 2 czy 3 piwach bede miał spadki bedzie mozna znalezc nawet w dziale sporty motorowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
haha spokojnie..bez nerwów ,zaparz sobie herbatke z melisy i wez 10 głebokich wdechów ,wydechów. Pytałem bo normalnie nigdy nie piłem alko podczas cyklu na kreatynie. no mniejsza z tym

Zmieniony przez - tey w dniu 2011-04-21 20:33:57

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
eliasz-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Zielonej herbatki sobie właśnie zrobiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Jaki ty jestes wyebany z kapci to szok dzieki za soga , spełniłes swoje zadanie mozesz juz usunac konto :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant czy Mass fusion ??

Następny temat

BPI 1.M.R czy Hemo Rage?

WHEY premium