SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna po raz nie wiem który

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
Czy przy braniu kreatyny cały rok cały czas czuje sie napompowanie czy tylko na początku? Jaki transporter w takim wypadku? Pozatym jak wiadomo na kreatynie można jeść więcej białka ale ile?

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Ja jak zaczalem brac kreatyne, to z poczatku mialem problemy zoladkowe, ale po 5 dniach wszystko ok, wrocilo do normy
Ja tam pije tyle ile musze, czyli jak mi sie chce + na treningu tyle ile potrzebuje.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
białko 2g/kg masy ciała, transport- glukoza/fruktoza(np: sok winogronowy) dekstroza-najdrożej), nie ma sensu brać cały rok. Bierz bez nasycenia. cały czas 5g dziennie po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Ja pompe czuje hm...na/po treningach

z transporterow mozesz dorzucic tauryne, carbo/glukoze, cokolwiek ci sie tam widzi...

Wiecej bialka ? a co chcesz zyskac tym " wiecej bialka " przy budowaniu masy bialko to jakby drugorzedna sprawa 2g spokojnie wystarczaja, nie ma potrzeby przekraczania tego progu.

EDIT: neoz - dlaczego nie ma sensu brac caly rok ? chyba ze przez to rozumiesz - ze nie ma sensu caly rok, ale juz 2 lata tak

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-12-05 17:30:14

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
zyz wiem że to nie ten dział ale czy wyjścowe proporcje 2,1.5,5 (b,t,w) są dobre? A z tym białkiem to chodzi mi o to że organizm na krecie podobno może przyswoić więcej białka

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
to nie prawda z kretka i bialkiem,a wartosci sa dobre ,tylko jaki masz bilans kcal??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
nie 5 gram tylko 10 dziennie. Jak jush mash smaki brać cały rok to chociasz rób przrwy 4-tygodnoiowe, bo nie dość, że ci nery siąda to nic nie da bez paus

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
holdo a ty z kąd masz takie nowinki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Karol: sluchaj qazara
E tam siada nerki, nic ci nie siadzie bez przesady.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
pierwsze słysze żeby koleś brał krete cały rok! a gdybym miał tyle razy spuszczać zaworów co na krecie przez cały rok to szlak by mnie trafił, krew zalała i pecherz wybuchł

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
holdo przesadasz kreatyna mozna brać nawet i pare lat uzupełniając kreatyne 0,03gr/kg?

i kreatyna nie ma wpływu za bardzo na nerki.

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-05 22:44:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...i nie musi sie pić na przymus!

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2004-12-05 23:03:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGABOL- zawiedliscie mnie

Następny temat

whey protein concentrate Treca

WHEY premium