SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna brana po raz pierwszy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
Mam pytanie odnosnie skutkow kreatyny... Po raz pierwszy zasiegnelem po suplementy bo od dluzszego czasu byl brak postepu w masie i sile...Kupilem kreatyne :monohydrant (w kapsulkach)do tego diete na mase. Cwicze na tym srodku kilka dni ale mam watpliwosci, bo po dniu treningowym potrzebuje az dwoch dni reganeracji (odpoczynku) bo jestem taki opuchniety i rozrywany ze jeden dzien to za malo Cwicze okolo 4 lat i wiem co to "zakwasy", przewanie jeden dzien opoczynku mi wystarczal, ale to co sie dzieje po kreatynie to mialem tylko jak z jeden miesiac nie cwiczylem po kontuzji i robilem pierwszy trening... I tu pytanie moje : czy po kreatynie zawsze jest taka ogromna pompa i bol jakby rozrywanie miesni ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
moze jestes przetrenowany?
ja czasem mam bole miesniowe nawet 5 dni w danej partii, wiec nie wiem czy jest sie czym przejmowac?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Kreatyna nie powoduje pompy
Raczej kreatyna nie ma z tym nic wspolnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52274
Zmieniłeś plan treningowy zaczynając suplementację kreatyną? Niektórzy ludzie przeceniają jej potencjał, zwiększają znacznie objętość treningu i się przetrenowują. Może tak jest też w Twoim przypadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
po kreatynie nie ma większej pompy
a na drugi dzień po treningu nie ma zakwasów tylko obolałość mięśniowa nie mająca nic wspólnego z zakwasami
rozpisz trening tu pewnie leży problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
pon. klata/tric
-ławeczka prosta 12/10/8/6 (sztanga)
-ławeczka skos górny 10/10/10 (hantle)
-rozpiętki ławeczka prosta 10/10/10
-pompki na poręczach 12/12

-łamana francuskie 12/10/8/6
-sztanga na wąskim uchwycie 10/8/6
-za głowę chantelek 10/10/10
-pompki z tylnym podparciem 12/12

sr. plecy/bic
-martwy ciąg 12/10/8/6
-drązek 10/10/10/10
-wiosłowanie 12/10/8/6

-sztanga podchwyt 12/10/8/6
-młotkowe 12/10/10
-na kolanie 12/12

pt. nogi/bary
-przysiady ze sztangą 12/10/8/6
-wyprosty na maszynie 12/10/8
-uginanie, zgiecia na maszynie 12/10/8
-wspiecia na palce 10/10/10

-wyciskanie sztangi zza głowy 12/10/8/6
-unoszenie hantli na bok 10/10/10
-podciąganie sztangi wzdluz tułowia 12/10/8
-unoszenie hantli przed sibie 12/12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
Man_x zgadza się dodałem jedno ćwiczenie do małych partii mięsni i dwa do duzych... ale kiedyś już cwiczyłem tym treningiem ale po kontuzji musiałem wyrzucić kilka ćwiczeń ale już jestem zdrowy i wróciłem do formy więc z powrotem je dodałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
TomQ-MAG nie nie jestem przetrenowany ;) bo o ile wiem to przy przetrenowaniu bolą mięsnie i spada siła... a umnie wszystkie wszystko w normie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
aha zapmniałem dodać jeszcze że 2 tyg przytyło mi się prawie 5 kg z czego akurat jestem zadowolony ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Edytuj posty!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
LukaszM92
TomQ-MAG nie nie jestem przetrenowany ;) bo o ile wiem to przy przetrenowaniu bolą mięsnie i spada siła... a umnie wszystkie wszystko w normie :)



niekoniecznie, moze byc np problem ze snem jako objaw przetrenowania, lub podwyzszony puls

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki gainer na Massę?

Następny temat

co wybrać??

WHEY premium