SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

King144000/Dziennik: Convict Conditioning (od str.21)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16783
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5363
Dzięki

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5363
Jako że dzisiaj ostatni trening przed 4-dniowa przerwą, zrobiłem na drążku 2 serie z większym obciążeniem.
Poza tym z powodu odcisków, nie poszalałem z kettlą.
15.02.2011r.
Waga chwilowa: 72kg
w ramach rozgrzewki:
clean 10-10, pompki 10-10
Ćwiczenia właściwe:
Drążek podchwyt 5x +26kg (98kg) 4x +29kg (101kg)
pompki jednorącz, jednonóż 2
wyciskanie żołnierskie 5
rwanie 5
wyciskopodrzut 6
wznosy prostych nóg w przybloku na drążku 3
Koniec, 4 dni przerwy, ale wracam i biorę się do roboty!
Do zobaczenia!

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5363
Witam.
Dostałem misje z góry! Mam czas do ok 9 września, aby dojść do jednego, najlepiej pełnego podciągnięcia na jednej ręce
W związku z tym, będę kontynuował obecny plan na podciąganie z obciążeniem, a za dłuższy czas zabiorę się za smarowanie gwintów.
Dzisiaj będzie wypiska z treningu.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16783
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4644
Też myśle, ze dasz rade:) Jest moc!
A swoją droga te ruskie dzieciaki są po***ane. snieg na dworze a to w krótkich rękawkach.... ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5363
Dzięki Wam za wsparcie
Wiesz, jeśli jestes porządnie rozgrzany to naprawdę robi się gorąco. Jak ja wchodziłem kiedyś na stok narciarski przy ok -3*C to szedłem w podkoszulku i rozpiętym polarze, a i tak było mi gorąco. Aczkolwiek krótki rękaw to już jest przesada chyba


Zmieniony przez - King144000 w dniu 2011-02-20 16:36:27

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5363
20.02.2011r.
Drążek podchwyt +26kg (1-2-3)x3 =18 powtórzeń
Wyciskanie żołnierskie odważnika jednorącz 5-5-4-4-3-3-2-2-1-1
I to wszystko ponieważ dzisiaj znowu wyjeżdżam i nie wiem kiedy będę kontynuował treningi. Nie będę miał dostępu do drążka co najgorsze, ale na jakieś pompki czy coś takiego może znajdę chwilę.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5363
Witam po krótkiej przerwie.
Dzisiaj trening porządniejszy bo po kilku dniach bez ćwiczenia.
26.02.2011r.
Drążek nachwyt 5x21kg (waga chwilowa O DZIWO 75kg więc łącznie ok 96kg)
Wyciskanie żołnierskie 16kg jednorącz (5-4-3-2-1)x5=75 powtórzeń! Szczerze mówiąc podobają mi się serie spadające. Taka łączna ilość powtórzeń i serii może być spowodowana przerwami które robiłem trochę dłuższe. Następnym razem przerwy skracam do minimum, tj. przełożenia odważnika z ręki do ręki.
kółko z nóg niepełne 5
advenced tuck front lever 8-8-8-8-8 sekund
swobodny zwis na drążku 50 sek
łydki
kopnięcie w przód, tył superserie w zwolnionym tempie 1-1-1-1
kompleksowe rozciąganie
Trening przyjemny, jednak ze względu na dużą ilość serii wyciskania żołnierskiego i obszerne rozciąganie zeszło mi długo jak na trening.
Nie robię rwań ze względu na kolana które mnie męczą bólem ciągle.
Dlatego też nie robię póki co innych ćwiczeń z kettlą.
Myślę nad kupnem na wiosnę 24kg

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16783
swobodny zwis na drążku 50 sek

Ładna uchwyt!

kółko z nóg niepełne 5

Ja ostatnio robiłem z kolan pełne (prawie do gleby) 20 powtórzeń w 4 seriach, przerwy po 1m. Jak myślisz, powinienem zacząć robić z nóg? ("bez kolan" ;p)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napięcie mięśni - uginanie sztangą podchwytem

Następny temat

Split to dobry pomysl ? ; d

electro
Polecane artykuły