SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na mase do oceny 70kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 309
Postanowiłem ułożyć własną dietke :) do oceny.
Wiek 19lat. 182cm wzrostu 73kg wagi.
Staż 5miesiecy. Trening PN SR PT SB
Cel :masa.

7;00
1.Płatki owsiane 100g
2.250ml mleka 3.2%
3. Jaja duże.(2białko)taki omlecik.

10;00
Chleb żytni razowy 150-80g
Szynka drobiowa 100g
5ml

13;00
Chleb razowy 80g
Tuńczyk w puszcze 120g
plus ogórek , bądź pomidor

16;30
Ryż 100g
100g piersi z kurczaka.

17;30trening


19;00-Po treningu
1. 2banany
Serek wiejski 250g
Rodzynki 30g
Oliwa 5ml

22;00
2serki wiejskie.
plus pomidor.



Chyba wiecej miesa powinno być chętnie bym dorzucił gdzieś bo 100g plus 120tuny to za mało chyba .?

Czekam na porady ,z góry dziekuje :)

Zmieniony przez - Charles19 w dniu 2011-02-23 21:21:25

Zmieniony przez - Charles19 w dniu 2011-02-23 21:28:11

Zmieniony przez - Charles19 w dniu 2011-02-23 21:29:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4264
mieso to dorzuc po treningu no i tego tunczyka w puszce wywal

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6418
jakie btw diety?
dorzuć zdrowe tłuszczy - 5 ml oliwy to nie dużo

2 posiłek - wywal szynke a daj pierś/mięso i warzywa do kanapek

tuńczyka raczej unikaj a możesz zamienić go na serek wiejski lub rybę mrożoną

w ostatnim posiłku możesz dać twaróg
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
Panowie za dużo sera z całym szacunkiem po co 2 serki wiejksie 1 wystaczy posiłek wcześniej mieso ryby na tym bazujmy.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6418
sera ni ma tera :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 177 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4506
A obliczyłeś w ogóle dobowe zapotrzebowanie kaloryczne? Wtedy dieta powinna mieć nadwyżkę kaloryczną.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
Jeszcze nie napisał czy ma czy nie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 309
Waga
Białko-134.38
Tłuszcz-59.05
Węgl.-242.13
Kal.1990.35
WTB ; 1.8019050453936596

Zapotrzebowanie.

577.19W
157.42B
139.91T

Zmieniony przez - Charles19 w dniu 2011-02-23 22:10:29

Zmieniony przez - Charles19 w dniu 2011-02-23 22:12:27

Chyba gdzieś sie pomyliłem coś z tymi węglami nie tak ;/

Zmieniony przez - Charles19 w dniu 2011-02-23 22:13:51
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
białka ze 160 daj
tł mało ! ok 100
ww mało ok 4g na kg masy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 309
S.m.p.a :) Dziękuje za odpowiedz już mniejwiecej wiem jak to ma wyglądać jutro po pracy ruszam do sklepu i biorę się za dietke ;)

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 309
Mam jeszcze pytanko dlaczego tune wyrzucamy ;) ? Złe źródło białka ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki steryd na spalanie

Następny temat

Czy spale ?

electro
Polecane artykuły