SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poprawienie siły ciosu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Czesć chłopaki
Mam ostatnio potworny problem .. duzo meczyłem przez ostatnie 1,5roku siłownie .. robilem mase !! siły na sztandze poszło naprawde sporo ale siła ciosu okrótnie zmalała !!! to przez to ze straciłem troszke dynamike przez masówke!!
co doradzacie?

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a co ćwiczysz ?? ja polecam worek worek worek , refleksówka ,walka z cieniem, trening z partnerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
moze gubisz technike?

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W podwieszonym poście jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3025
Na czym polega wallka z cieniem? Mógłby mi to ktoś dokładnie wytłumaczyć.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a z czym ci sie to kojarzy ?? bawiłes sie w dzieciństwie że masz wyimaginowanego przyjaciela ?? brawo ! wróć do tego i sie z nim napieprzaj , tylko nei udawaj przypadkiem że dostałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
niwix dobrze to opisał
walka z cieniem polega na tym że wyobrażasz sobie przeciwnika zadającego różne ciosy które ty np zbijasz lub kontrujesz, wyobrażasz sobie ze walczysz z nim i zadajesz mu uderzenia

Zmieniony przez - kwas w dniu 2005-01-25 19:19:59

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a jak miałem mu to opisac dla mnie to było logiczne "walka z ""cieniem"" " odbito kwasiu i tak ci sie należało za inne tematy ale wole poczekać aż ktoś naprawde zasłuży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
a w jaki sposob mozna poprawic sile krotkiego sierpowego(jak jestes bardzo blisko goscia)?pompki z szeroko rostawionymi rekami pomoga?

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
rob skrety tulowia z gryfem kojarzysz? kladziesz gryf na barkach i sie skrecasz w ostatniej fazie kiedy to juz gryf cie ciagnie ty oporujesz i prubujesz go ciagnac w druga strone
no i wiadomo podczas uderzenia najlepiej jak reka jest odealnie ustawiona pod katem 90stopni a cco do pompek to w szerokim rozstawie ale na kosciach i tak jak bys uderzal i ten sam kat

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
uderzenia na worek uderzenia na worek i uderzenia na worek no i oczywiście tarcze i technika technika technika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE KARATE???

Następny temat

Życiowy wybór - co jest 'prawdziwą drogą karate'?

WHEY premium