SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomysl na konkurs-Wielka przemiana ciala

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
to mnie sie podoba!,krotka i konketna decyzja....i oczywiscie dane antropometryczne-ale to lepiej zrobic jutro rano-przed jedzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
a co z pozostalymi chetnymi?
trzeba zalozyc tematy z danymi poczatkowymi i zdjeciami-bo inaczej nie ma mozliwosci tego ocenic....czym predzej tym lepszy bedzie wynik...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2480
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Miałbym sugestię do prowadzących dzienniki żeby wypiski starać się umieszczać w jednym poście.
Robi się wtedy czytelniej, łatwiej coś znaleźć, prześledzić np. przebieg tygodnia.
Pisanie w stylu właśnie zjadłem ryż a wieczorem napiszę co zjadłem w pracy a jutro napiszę jak ćwiczyłem jest naprawdę nieprzejrzyste dla śledzących tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 864
skoro opisywać tydzień w jednym poście to może powinno się to nazywać tygodnik a nie dziennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 864
oczywiście bez złośliwości :) po prostu piszę wtedy kiedy mam na to czas i póki pamiętam :) ale postaram się dzień w jednym poście umieszczać
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7729
Można jeszcze dołączyc czy już zamknięte?

Koło Szeherezady przechodziłem

Chwilowo mnie nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
31 latek spróbuje się zmierzyć w konkursie ze swoim fatem.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
dołaczaj-w temacie zrob dopisek przemiana 2012 .do czerwca czasu jeszcze duzo,mozna zrobic nieziemska forme jeszcze....:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

---UWAGA--SZYBKI KONKURS--NAGRODY----WEJDŻ

Następny temat

Święta!Święta!

WHEY premium