SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy!1!!!! MOJE zYCIE!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wygladaa komicznie ale jakos nie zalezy mi na masie. chcialbym byc duzy przy malej wadze. aby moc startowac w zawodac w wyiskaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
W pierwszym poście napisałeś że chcesz na masę, teraz w jednym poście napisałeś, że nie zależy Ci na masie, a w jednym zdaniu nawet, że chcesz być duży przy małej wadze... Albo ja czegoś nie qmam, albo polecam pompowanie azotem .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no troche niezrozumiale pisze. chodzi mi dokladnie o to aby troche przytyc ale miec duze obwody przy nie zaduzej wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Zapraszam do salonu Ery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
dziwny przypadek... ale i są takie...

1) ułóż dietę
2) ułóż plan $ lata i nóg nie ćwiczyć

3) Dział doping odwiedź (tak profilaktycznie)

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
NA powage chlopie:

1.BIERZ SIE ZA CZYTANIE POSTOW PODWIESZONYCH, UZYJ WYSZUKIWARKI!
2.Albo robisz mase albo redukcje
3.Po przeczytaniu postow podwieszonych bierz sie za ulozenie pozadnej diety-treningu (uwzgledniajac NOGI) i wklejasz do ocney na forum a my oceniamy i poprawiamy ew.bledy. PIszesz ze Ci sie nie chce cwiczyc nog ale chcesz aby byly wieksze....Sam sobie odp... i wes sie w garsc.

Powodzenia.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcesz mieć duże obwodu i nie zwiększyć za bardzo masy...
Nie da się tak. Obwód mięśnia musi z czegoś być: mięśni/tłuszczu a to przerzuca się na wagę oraz j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak na mojej siłce przedwczoraj zacząłem robić nogi, jeden koleś prawie krzyknął: "O, nogi!!!" .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
bo mu sie przypomniałeo ze nie robił a nie ze twoje sa takie super:D

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile białka roślinnego i zwierzęcego?

Następny temat

Dieta na mase - prosze o pomoc

WHEY premium