SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego to istnieje. Rujnuje mi życie (pryszcze)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elo all.Wiecie już jaki jest mój problem.Niestey są to Pryszcze.Stosowałem już wiele środków.Płaciłem i nawet po 40 zł.żeby się tego pozbyć i nic.Mam 15 lat a dostałem to od 10.Męcze się z tym już 5 lat.Byłem już 2 razy u dermatologa.Stwierdził że przyczyną tego wszystkiego jest nadmiar słodyczy głównie czekolady.Poszłem na diete,ale nic z tego nie wyszło.Nie mam zwyczajnych pryszczy.Mam stany zapalne.Nieraz jak mi wyrośnie to aż szkoda się pokazywać w szkole i innych miejscach.Marnuje sobie ino życie.Dziewczyny oczywiście nie mam a zgadnijcie od czego.Bravo.Poradzie mi coś naprawde bo skocze z pierwszego leprzego mostu i me życie nabierze sens w innym świecie:(:(:(:'(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
na pryszcze i wągry stosuje Curiosin, - nie wysusza skóry!!! Poleciła mi dermatolog, bo inne preparaty to tak słabo działały i faktycznie skóra potem była fatalna. Curiosin jest bez recepty i można smarować kilka razy dziennie, najlepiej na noc. Super szybko goi rożne wypryski z całego ciała , tez z twarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Myj mordke mydełkiem siarkowym. Kupisz w aptece oczywiście.

-= light =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
e lite ,, ja mam nawet to mydło zuzyłem 5 kostek mysłem morde nim 3 razy dziennie i dupa.. do mordy to nie działa (mam podobny problem do autora tego postu)
ALE JEST DLA CIEBIE NADZIEJA!! sam ja powiedziałes nawet! poprstu rzuc sie z mostu!! (a jak bedziesz spadał zacznij robic salta--> wy***ana sprawa ja tak zrobie jak beda stary ) (zart)

..don't belive that bombs that I got,
I'm still
I'm still
Saddam from Iraq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
Nie znam sie na tym, ale mam znajomego który stosuje krem akneroxid i mowi ze daje super efekty bez tego kremu jego zycie by straciło sens;-( podobno dosc drogi ale bardzo skuteczny,tylko trzeba uważac bo niszczy rzeczy -bo ma własciwości odbarwiajace,trzeba po prostu nauczyc sie z nim funkcjonowac,ale może warto..
Pozdrawiam

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 648
Postaram Ci sie jakos pomoc :)
No wiec, ja myje buzke dove cream bar i jest super ale sposobow na syfy jest tak duzo jak ludzi :) proponuje wyprobowac acne sulf - taka masc w aptece kosztuje cos kolo 4 zl.
A tak na marginesie to uwazam, ze dermatolodzy sa tylko po to aby pomoc utrzymac sie firmom farmaceutycznym :P raz tylko bylam. Najpierw mnie kobita wysmiala, ze z kilkoma syfkami przychodze, a pozniej sie tak rozpedzila wypisujac mi te wszystkie bezuzyteczne chemikalia, ze nie dosc, ze polowy nie moglam znalezc to na to co kupilam poszlo 100 zl lepiej pogadac z jakas kosmetyczka ale wracajac do tematu...
pasta do zebow :) ma dzialanie bakterobojcze (mietowa)
drozdze z mlekiem naklada sie na buzke i po 20 min zmywa
mozesz jeszcze brac cynk, podobno niedobor tego pierwiastka moze tez powodowac syfki.

Nie martw sie dasz rade !!!

"nie ma granic mozliwosci, sa tylko bariery do pokonania..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2056
przejdz na dietke wysokotluszczowa bez weglowodanow..a jesli nie dajesz rady to chociaz ogranicza albo najlepiej nie jedz zadnych slodyczy,cukru,sokow....dla kazdego rodzaju tradzika jest swietne tylko ciezko wytrzyamc an tej diecie.........
nei stosuj masci albo kremow co zawieraj jakis skaldnik spirytusu.......efekty sa swietne na poczatku ale jzu po krotkim czasie skora sie wysusza i wydzielanei loju jest wieksze efektem czego ilosc pryszczy jest wieksza........

z pasta jak wyzej zostalo napsiane dobre....ale nei zawsze mozna ja stosowac..........pozatym ona dziala na pryszcz jak sie zrobi
a chopdzi o to zeby dzialac od srodka bez jaksi mocnych skaldnikow tkaich jak antybiotyki,hormony,czy pochodna wit a
tylko naturalnei bez szkodliwosic dla orgaznimu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
jezeli masz taki duzy problem to nie zwalczysz tego zewnetrznie.
Roaccutane to chyba jedyna 100%-wa pewnosc, ze tradzik ustąpi, ale kosztuje duzo, nawet bardzo. skora po prostu przestaje sie przetluszczac, pryszcze znikają, pol roku i koniec bajki powinien byc. z tymze przez te pol roku wydasz naprawde duzo pieniedzy. wybor nalezy do ciebie...

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
jakies pytania, to pisz na maila. wiem ze ktos na forum (Akira czy jakos podobnie) tez bral Roaccutane i tradzik ustapil, to po prostu jest ulga...jak nie musisz myc twarzy 10 razy dziennie bo sie nie przetluszcza i nie wysusza na zmiane. no i przede wszystkim budzisz sie rano i nie ma czego wyciskac, skora jest czysta naprawde polecam, przeszedlem przez chyba wszystkie srodki ktore tutaj polecacie w tych postach i bywalo lepiej lub gorzej, ale nic nie dalo efektu nawet porownalnego do Roaccutanu

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
gdzie to kupic oraz czy to na recepte??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
na recepte, zamowic w aptece, przeczytac bardzo dokladnie ulotke przed rozpoczeciem kuracji (tam jest mnostwo jakis mozliwych efektow ubocznych, z ktorych jedyne co zauwazylem to suchosc ust [jak kazdy] i dlatego polecam miec przy sobie pomadke ochronna)

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
recepte zalatwie sobie na wszystko bez problemu
pieniadze tez nie stanowia problemu. Interesuje mnie za to jaki ma ten lek wplyw na watrobe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPER MASA!!! ZOBACZCIE!!!

Następny temat

Skad wy macie tyle czasu.

WHEY premium