SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPER MASA!!! ZOBACZCIE!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12119929  - zerknijcie na to i na sam dół (ile osób to już kupiło).
Mam zamiar to kupić. W co Wy o tym sądzicie?

JA MAM SIŁE JA MAM MOC JA WYTRZYMAM CAŁĄ NOC!!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
Hmmmmmm chyba sobie kupie takie cos (buahahahahahahahahahha) wiesz mozna niezle kase bic na takims czym ale jsli jakis koles osto sie wkur...i i przyjedzie do tego kolesia to nie wiem co tam bedzie gorzej jak w SAJGONIE chyba albo jest 2 mozliwosc ze ta dieta dziala (buahahahahah) i wtedy ten koles jeszcze gorzej w***...e dla tego kolesia co przyjechal jemu w***...ć
czy to ma sens nie wiem ALE TO JEST NIE MORZLIWE ZEBY BYLA TAKA DIETA albo koles jest taki modry albo ci co to kupili sa d****ami

If You Can't Prove It Here...
Just Pack It Up And Go Home!

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sciema jak h... gosc chyba troche czasu musial spedzic na robieniu tej reklamy , uwazam ze to lipa, nie ma takiej diety!! Co chwile widzxialem tam KLIKNIJ TU - tam chyba przez przypadek ludzie licytuja! buhahaha

Tomeq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 587
Niesamowita kula! Niektórzy po koksach nie maja takich efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3832
Masz zamiar to kupic , dobrze przeczytalem ??? ****aa gosciu wybacz no ale ******lnij sie w lep, czlowieku. Po pierwsze cwiczyles juz ? masz jakies pojecie o kulturystyce, przybieraniu na masie i te sprawy? Jak tak to bys sie kapna ze to jeden wielki kit , ale wydaje mi sie ze nie miales jeszcze kontaktu z silownia . To tak , o tym ze jest to nie mozliwe to nie bede ci mowil bo juz o tym napisalem , tak dla porownania pierwsza fotke to gosciu mowiac ze cwiczy przez 2 lata to chyba pomylil fotki bo raczej wskazuje na to prawa fotka a na lewej to przez 2 lata to chyba sprzatal na tej silowni albo gral w szachy ( mozliwe ze jest to swietny fotomontaz ale nie koniecznie ). No co tu gadac poprostu jest to kolejny raz nabieranie ludzi i tyle.

Pozatym w 14 dni hehehe no plakac sie chce

Trwam w tym ...

Trwam w tym ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Jak dobrze poszukasz na forum, to znajdziesz ta dietke i bedziesz miec za darmo, powaga

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o k**** wiekszego kito to ja w życiu na oczy nie widziałem , koń by sie uśmał ha ha ha a na jesdnym z tych "real foto" tego studenta prawa ewidentnie widać ze to fotomontaż :)

trenuj ciało i umysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
VANDALhs ten student prawa to nie fotomontaż popatrze ze opalenizna jest taka sama nie ma linni cięcie, grdyka trez ta sama i genetyka podobna
to są poprstu klolesie którzy zrobili sovbie zdjecie jak byli młodzi .. a potem do po 3 latach treningu z suplami np
faktem jest ze to kit ...
po 1 . zadnym sposobem (nawet jak sobie zatkasz dupe) nie zdobedziesz takiej masy (tym bardzej miesniowej)
po 2 napisali ze tłuszcz zmienia sie w miesnie -- tłuszczu nie mozna zmienic w miesnie.. tłuszcz mozna spalic a miesnie sie najwyzej uwidocznią .. ale kup sobie jak chcesz sie przekonać


..don't belive that bombs that I got,
I'm still
I'm still
Saddam from Iraq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2496
to powinno byc w dziale humor
no ale gosciu jest niezli kiciarz
9.99 to nie duzo i sporo ludzi sie moze zlapac
ciekawe co im w mailu potem wysyla (o ile cokolwiek wysyla hehe)?
jakikolwiek trening
albo tekst typu: ****a ale jestes naiwniak
niech ktos kupi!! i wrzuci na forum :)

motocykle a nie motory!
motory to sa w pralkach :p

kto za mlodu glupim nie byl
ten na starosc nie zmadrzeje!

Lepiej grzeszyć a później żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to moze sciepe zrobimy , wyjdzie jeszcze taniej <k... 10 zl toz to skandal w bialy dzien>

Tomeq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh dobra ja dam 2 złote :)

trenuj ciało i umysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to robiemy sciepe chcialbym z tym gosciem pogadac ale bym go wysmial

,,Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie a masa mięśniowa

Następny temat

Dlaczego to istnieje. Rujnuje mi życie (pryszcze)

WHEY premium