SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam. Zobaczcie czy moja dieta na mase jest dobra czy muszę coś zmienić.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Witam. Proszę oceńcie moją dietę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Podaj wiek,wagę, wzrost, zapotrzebowanie kcal + aktywność fizyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Mam 18 lat 173cm i 64 kg. Cwicze 4 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Zapotrzebowanie kcal mam około 3000.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
spokojnie da sie to zrobic w 3 posilkach a 4 to juz max. masz w posiłku 100g kury. w ogole oplaca sie do czegos takiego zasiadać? wytlumacz czemu ma slużyć taka ilosc posiłków bo napewno nie jest to wygodne/użyteczne. jesli chodzi o kcal BWT to dobrze jest.

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dieta wygląda ok, warzywa możesz dodawać do każdego posiłku i staraj się to robić jak najczęściej, są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz oczywiście urozmaicaj swój jadłospis, nie ograniczaj się do wybranych składników odżywczych.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-02-08 20:06:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja + Trening Siłowy

Następny temat

Dla początkujących - układanie diety

WHEY premium