SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko i drożdże ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
Witam chciałem sie zapytc jak czesto mozna wypijac drożdże zmieszane z mlekiem i czy lepiej wieczorem czy rano- efekty widze na sobie ale mozna jeszcze poprawic nie co. Zdrówko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
W jakim celu Ty to pijesz??Brak Ci witamin z grupy B??Czy na cerę i paznokcie??Radzę uważać z tymi drożdżami,kiedyś pani farmaceutka jak chciałam kupić preparat drożdżowy to mnie ostrzegała przed drożdżycą:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
Pije drożdże w celu poprawienia cery. Dzialaja na mnie bardzo dobrze ale wlasnie chcialem sie spytac ile mozna tego spozywac i wogole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
drozdze zawieraja kilkanascie witamin i generalnie maja bardzo dobry wplyw na organizm.
Drozdzyca grozi tylko tym , ktorzy maja wrak zamiast organizmu - alkoholicy, ludzie po dlugotrwalym leczeniu antybiotykami , mocno oslabieni - pozbiawieni naturalnych barier ochronnych.
Mimo to , by dzialanie drozdzy bylo skuteczne nalezy je zalewac mlekiem bardzo goracym, by drozdze zabic a do organizmu dostarczyc witaminy . Spozywanie zywych drozdzy nie ma sensu, bo one zywia sie witaminami z grupy B, wiec zamiast ich nam dostarczyc, beda sobie je spozywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Nie pij więcej niż raz dziennie, najlepiej rano na czczo. I chyba są zalecane przerwy po kilku miesiącach przyjmowania.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
ja bym robila szybciej , raczej w miare cyklicznie . Powiedzmy trzy tygodnie - czwarty przerwa.
Faktycznie spozywac najlepiej z samego rana i tylko raz dziennie . Niektorzy twierdza , ze lepiej zrobic 20minut przerwy miedzy spozyciem drozdzy a posilkiem. Biorac pod uwage , ze jest tu gro ludzi , ktorzy juz i tak wczesnie wstaja , po to by cwiczyc i musza zjesc odpowiednio wczesniej - to dodatkowe 20-30 minut jest troche stresujace. Jednak co do tej zasady pewnosci nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
a jakie proporcje drożdzy do mleka należy stosować???

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
najlepiej 10gram na 2/3 szklanki mleka lub wody
podobno z mlekiem wchodzi gladko , jest smaczniejsze niz z woda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
O kurde ja dawalem 30 g. drożdży na pół litrowy garnuszek mleka <ups>. Ok dzieki dziewczyny w takim razie jutro biore 10 g. drożdży zalema gorącym mlekiem mój półlitrowy kufel i spożywam to na czczo. Si?? Sogi już lecą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
juby , pokusilabym sie o stwierdzenie ze mowimy niemalze o tych samych proporcjach , bo 2/3 szklanki mleka to nie cale 200ml plynu, a ty spozywasz 500ml, zatem i drozdzy wiecej dajesz. Nie ma jednak potrzeby brac wiecej , po co masz w siebie wpompowac na dziendobry politra takiego ochydztwa, wypij 10gram w niecalej szklance mleka i wez na dwa lyczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
A daje to faktycznie efekty??? Chodzi mi o to, że moja żonka ma problemy z trądzikiem i stosuje maseczki z drożdży i może spróbuje ich działanie od wewnątrz.

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odtrucie metoda na stala diureze

Następny temat

Drżenie mięśni i stawów

WHEY premium