SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mleko w cycach 2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12827
jestem na cyklu 200enan e3d i wczoraj scisnalem sobie lewego suta i wyszły na wierzch dwie mikro kropelki białawego płynu dodam ze moze i mam gino ale bardzo delikatne i na wczesniejszym podobnym cyklu miałem taką samą jazdę...
domyślam się że mam duży poziom prolaktyny, macie jakieś sposoby na jej zbicie?...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
Kup sobie bromergon na zbicie prolaktyny. Jest na recepte.

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12827
mam isc do lekarza pierwszego kontaktu, wycisnac troche mleka z suta i da mi recke na bromergon czy będą problemy ze zdobyciem tego na legalu jak to zwykle bywa w PL z hormonami?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
nie wiem jak to bedzie u twojego rodzinnego, ale powinienes dostac na to recepte. Bromergon to nie sa hormony, jest to stary ale skuteczny lek na zbicie prolaktyny, niestety ma duzo skutkow ubocznych.

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Lekarz, a wtedy diagnoza i indywidualny lek do Twojego przypadku, bo nie koniecznie to będzie akurat dla Ciebie. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3283
to jest bardzo podniecające
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zarost

Następny temat

Duze sutki.

WHEY premium