SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mleko od krówki VS mleko ze sklepu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesć mieszkam na wsi i mam dostęp do mleka z krówki nieraz jeszcze ciepłe i czy moge je stosować na mase bo wiadomo zawiera dużą ilosć tłuszczu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
jak bedziesz miec diete na mase wyznaczoną.. i 1/3 z tłuszczów bedziesz robił z nasyconych to niby tak.. tylko jest kilka ale.. po 1.. nie wiem ile g tłuszczu moze byc w 100g takiego mleka z cycka od krowy.. a po 2.. mleko raczej nie jest zalecane w duzych ilościach.. masa lektozy.. są lepsze produkty dla dostarczenia białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Takie mleko ma dużo bakterii (patogenów). Po spożyciu może doprowadzić do różnych chorób, zakażeń.

Oficjalne stanowisko FDA (amerykańskiej Agencji do spraw Żywności i Leków) jest takie, że nawet niepasteryzowane mleko, produkowane w sanitarnych warunkach, posiadające certyfikaty może być niezdrowe dla ludzi.

Wiadomo jednak, że osoby mieszkające na wsi piją je od lat, wybór należy jednak do Ciebie

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 273
To jest dość śmieszne :D Ci amerykańscy kretyni doszukują się coraz głupszych faktów.
Przecież ludzie ze wsi piją mleko od krowy przez wieki:D:D
Chyba że jakiś Amerykanin nigdy krowy nie widział ;] i po raz pierwszy pije mleko od razu po wydojeniu :D:D wtedy to może zaszkodzić :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
mleko w duzych ilosciach jest cholernie niezdrowe.Ja bym za dużo go nipił.
Charon - takie mleko prosto od krowy się przecedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
A słyszeliście o "chorobie brudnych rąk", pałeczkach okrężnicy, salmonelli? Bakterii i pasożytów nie przecedzisz przez sitko Można też jeść surowe jajka, niedosmażone/niedogotowane lub surowe mięso, nie myć i nie gotować żadnych produktów. Jak już pisałem wybór należy do każdego. Surowe mleko jest też niedopuszczone do masowego handlu. Można się zastanawiać nad piciem mleka prosto od krowy, zanim bakterie zdążą się namnożyć, ale jak pisałem wybór należy do każdego.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
no wiem ze nei przecedze , chdozilo mi o coś innego a co do tych chorob to słyszałem nie raz.Ja i tak mleka nie pijam

"Pij mleko będziesz wielki "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
nie raz piłem mleko prosto od krowy, tylko przecedzone i żyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ja gotowalem je powiedzial fan mleka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własny napój energetyczny

Następny temat

Duzy apetyt i brak silnej woli...:(

Wiecej