SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w ulozeniu planu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Siema, mam 16 lat 193 cm i waze 66 kg. Chce zbudowac mase, mam diete, tylko nie plan. Cwicze z ciezarami na powaznie od polowy listopada, udalo sie nabrac 2 kg masy, na szczescie suchej. Czytalem pisty podwieszone na temaat treningow i nie proponujcie mi cwiczen typu martwy ciag, przysiad i wyciskanie, bo w zupelnosci jest za malo. Cwiczylem zreszta od 13r zycia chaotycznie jak mi sie chcialo z wlasnym obciazeniem cale cialo.dochodzac do 470 przysiadow co dotychczas jest rekordem. Od pol listopada cwiczylem 6 razy w tygodniu w 2x dana partia ale to za duzo. Chcialbym plan treningowy, mam do dyspozycji 2 hantle po 30 kg brak drazka i maszyn. Chce szczegolnie rozbudowac triceps i biceps i barki. Myslalem aby te partie cwiczyc 2 x w tygodniu reszta po 1. Sugerujecie jakies porady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie bierz z Niego przykładu nie mówię ze źle coś robi ale tu chodzi o poziomy wytrenowania, Jego plan może dla Ciebie być np za ostry, słabo u Ciebie z regeneracją będzie. U Niego w podpisie masz linka do dziennika.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie proponujcie mi cwiczen typu martwy ciag, przysiad i wyciskanie, bo w zupelnosci jest za malo

Nie rozumiem tego stwierdzenia, czego jest za mało.

Zacznij od ankiety działu i opisaniu jak obecnie się odżywiasz oraz jak ten plan obecnie wygląda

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
chodzi mi do ograniczania sie tylko do tych cwiczen jak jest w temacie dla poczatkujacyhc. dietke mam w profilu. plan jest na pewno do wymiany, ale go opisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
To nie są ćwiczenia dla początkujących :)
Do organizmu trzeba dawać odpowiednie bodźce, jeśli przy takiej niedowadzę dajesz aż tyle treningów to się nie dziw że nie idzie. Jeśli chodzi o budowanie masy mięśniowej, to lepiej być niedotrenowanym, niż przetrenować daną partię. Co niestety robi większość młodych adeptów

Trening na pewno max 4 razy w tygodniu i jedna partia, choć ja w ogóle w tym wieku splita bym nie dawał. Opisz ten plan

Dieta przede wszystkim leży...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie dieta do poprawy, trening w zupełności wystarczy 3x w tygodniu FBW w ktorycm znjada sie same cwiczenia zlozone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
dzieki za rady, dotychczasowego treningu nie bd rozpiyswal bo wiem ze byl tragiczny i nawet nie zmiescilby sie ;p. w nastepnym temacie zaloze plan do oceny. chcialbym tez trenowac ok 5 razy w tygodniu bo nie moge wytrzymac bez wysilku ;p taki nalog. czemu dieta do poprawy ? jest uwzglednione wszystko, chetnie bym wasze sugestie poczytal. w tematach podwieszonych w dziale odzywianie sa te produkty jakie mam w jadlospisie, sery , ryby, olej, moze niekoniecznie oliwa, chude mieso. ze zboz tez na bazie tematow podwieszonych. moze zle rozpisalem makroskladniki , czy cos ? DZIEKI ZA PORADY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Po co Ci nowy temat, pisz już w tym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
to moj nowy plan
pon
nogi
przysiady 4x10
wykroki przod 4x10
wykroki tyl 4x10
przysiad przedni 4x10
martwy ciag 4x8
martwy na prostych 4x8
unoszenie bioder w lezeniu z obciazeniem 4x12
unoszeniue bioder jednonoz w lezeniu z obciazeniem 4x10
wt
klatka
wyciskanie hantelek 12,10,8,6
wyciskanie hantli kciuk na kciuk 4x10
wyciskanie chwyt na szerokosc barkow 4x11
przenoszenie hantla zza glowy 4x12
rozpietki 4x10
tric
wyciskanie francuskie w lezeniu 4x8-10
wyciskanie francuskie siedzac 4x8-10
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 4x10
pompki w podporze tylem 4xmax
sr
barki
unoszenie sztangielekdo brody 4x12
wyciskanie na barki 4x12
unoszenie sztangielek w opadzie 4x12
unoszenie bokiem 4x12
unoszenie przodem 4x12
szrugsy 4x15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
czw
plecy
wioslowanie polsztanga 4x10
wioslowanie sztangielkami 4x10
wioslowanie hantlem podchwytem 4x10
wioslowanie jednoracz 4x10
dzien dobry 4x12
unoszenie tulowia z opadu 4x12
bic
uginanie ramion 4x10-12
uginanie ramion jednoracz 4x10-12
uginanie chwytem mlotkowym 4x12
sob
tric
california press 4x8-10
wyciskanie francuskie siedzac 4x8-10
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 4x10
wyciskanie francuskie w lezeniu 4x8-10
bic
uginanie ramion 4x10-12
uginanie ramion jednoracz 4x10-12
uginanie chwytem mlotkowym 4x12
uginanie ramion stojac z supinacja 4x12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
nie mam zadnego drazka, maszyn ani wyciagu. chce najbardziej skupic sie na ramionach bo odbiegaja znaczaca od reszty i barkach. moze byc taki plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
jeszcze skorektujcie mi diete jesli twierdzicei ze jest zla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPAM] Stare spamy zamykamy, o laseczkach wciąż gadamy! :D

Następny temat

Poprawa diety.

WHEY premium