SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w ulozeniu planu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dieta słaba bo olej słonecznikowy jako źródło się nie nadaje, do tego za dużo białka

Trening bardzo przeładowany, do tego wiele zbędnych ćwczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 86 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1251
no dieta jest fatalna. "Nie zbudujesz masy przy pomocy kiełbasy" :) Zapisz sobie to na scianie w silowni. Rozumiem ze posilek 2 i 3 jesz w szkole? Zamien tą kielbase w kanapkach na schab ktory spozywasz na sniadanie a zamiast schabu rano wrzuc jajecznice. Rozumiesz, schab w plastereczki i do kanapeczki. Posilek przedtreningowy musi zawierac KONIECZNIE pelnowartosciowe białko i weglowodany pochodzące z kaszy, ryzu, platkow owsianych np. Zamien te wszystkie masła i margaryny na oliwe z oliwek, ewentualnie masło prawdziwe. Przed snem zjedz cos co ma wolnowchlanialne białko, najlepszym posilkiem wg mnie w takiej sytuacji jest twarog z odrobina oliwy i warzywami dla smaku

Zacząć może każdy... Wytrwa najsilniejszy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
DuzyMike: to co sprawdzales jest nieaktualne, mam nowa diete.
Popuri: jakie cwiczenia sa zbedne ? moze unoszenie bioder, ale nie mam maszyny aby zginac dwojki, ani o co oprzec nog do zurawia. wgl wymien jakie sa zbedne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
popuri slonecznikowy zamienic na jaki ? nie stac mnie na zadne oliwy ani drozsze oleje. kujawski moze byc lub mazowiecki ? czyli roslinne bialko tez mam wliczac, bo ze zwierzecego mam 110 g , ale jest problem bo nie mam produkow zbozowych bez zawartosci bialek. wiec mam obciac zweirzece ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jak to Cie nie stać na oliwę, 10-12 zł w Biedronce 1 litr :)
Kujawski ujdzie
Licz całe białko
Urozmaicaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zamiast kujawskiego lepiej rzepakowy kup, podajże olej wielkopolski rzepakowy się nazywa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
kujawski to rzepakowy :P

choć do jakości to mam wątpliwości, ale na pewno lepszy niż słonecznikowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A ja myślałem że słonecznikowy, nie wiem co mi się tak skojarzyło.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPAM] Stare spamy zamykamy, o laseczkach wciąż gadamy! :D

Następny temat

Poprawa diety.

WHEY premium