SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

platki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
lepsze platki kukurydziane czy owsiane?chodzi mi o wartosc odzywcza i w ogole...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
ja obstawałbym przy owsianych

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 302 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7343
Płatki owsiane:
Białko - 11,9
Węglowodany - 62,4
Tłuszcze - 7,2
Kcal - 366

Płatki kukurydziane:
Białko - 6,9
Węglowodany - 77,0
Tłuszcze - 2,5
Kcal - 363

Ja obstawiam za płatkami owsianymi, gdyż są bardziej naturalne, mniej przetworzone, mają w sobie więcej minerałów typu potas, magnez ogólnie są zdrowsze dla organizmu (polecane są w szczególności cukrzykom). Po za tym płatki kukurydziane dostępne w sklepach to jakieś chemiczne mixy, z dodatkami różnych świństw - zdecydowanie odradzam. Ale jak wiadomo diete trzeba urozmaicać i od czasu do czasu można sobie pozwolić na płatki kukurydziane, musli z orzechami bądź owocami (chociaż te możemy również robić sami przy pomocy właśnie płatków owsianych, broniąc się przed zbędną chemią i cukrem ), płatki jęczmienne itp. itd.
Pozdrawiam

"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać."
Kartezjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Dzieki za odpowiedzi:)Vandetta to konkretny forumowicz:)Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
owsiane

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Platki owsiane ze wzgledu na mala zawartosc sacharozy i sodu oraz wzglednie duza zawartosc innych mineralow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Najlepiej sobie zycie urozmaicic. Osobiscie jestem za owsianka, ale czasem trzeba pewnych zmian..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
J/W Owsiane i basta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
owsianka to sniadanie mistrzow nawet Rocky Balboa tak mowil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naturalne spalacze tłuszczu

Następny temat

Zapotrzebowanie - wątpliwości i pytania

WHEY premium