SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2092

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

80-83kg

Wzrost

186cm

Cel treningowy

siła i masa

Staż treningowy na siłowni

pół roku z przerwami

Uprawiane inne sporty

karate 2x w tyg.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full Osprzęt siłownia

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 181
Hej! Ja w Twoim weku zaczynałem cwiczyć, ale przedtem robiłem pompki i przysiady w domu wiec zaczalem od wiekszego ciezaru jak wszedlem na siłownie. Ale ja polecam ci nie przejmować sie dieta tylko jak najwiecej jesc, bo w tym wieku masz super przemiane materii. Zacznij sobie cwiczyć 3 razy w tyg, rozłóż to sobie na 3 partie pon -klata, barki, triceps , śr- plecy, biceps , pt - na zmiane co tydzien martwy ciąg lub przysiad i to na 3-4 miesiace starczy, co serie zwiekszaj obciazenie i dochodz do coraz wiekszego. Ja zaczynałem od 60 kg na klate, jak mailem 20 lat w wadze 100 kg wycisnalem 220 bez koszulki do wyciskania wiec wiem co mowie. jak juz rok pocwiczysz mozesz układac skomplikowane plany. Założ tez zeszyt i zapisuj co jakim ciezarem robisz. zobaczysz jak co tydzien sie zwieksza twoja siła na serach i powtorzeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1695
więc mam np. z każdym tygodniem zwiększać obciążenie?

Osu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
Zacznij sobie cwiczyć 3 razy w tyg, rozłóż to sobie na 3 partie pon -klata, barki, triceps , śr- plecy, biceps , pt - na zmiane co tydzien martwy ciąg lub przysiad i to na 3-4 miesiace starczy

HOLA HOLA - co ty mu tu piszesz

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1695
to już nie wiem jak mam ćwiczyć

Osu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
masz opisane wszystko - rozsądnie i podane linki z opisem planu jak i podstaw dla początkującego - MASZ SWÓJ ROZUM reszta należy do ciebie.

a pan wyżej niech zapozna się z regulaminem.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 181
Hola hola. Przeczytaj sobie podstawy treningu kulturystycznego - jest taka książka stara polska. Ludzie cwiczący "na sucho" jak i moi koledzy sugerowali sie nia na poczatku. A kolega nie jest zaawansowanym "pakerem" żeby rozpisywać mu wyszukane treningi. Nie potrzebuje takich w poczatkowym stadium i wyciskaniu 30 kg na klatke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
wyszukane proste fbw na rozruch.

chcesz mu zaproponowac splita bez nóg i to z partia raz w tygodniu???

stara książka powinna iść do archiwum bo od tego czasu zmieniło się wiele w podejściu do treningu szczególnie zauważ że kolego ćwiczy sw a jego poziom wytrenowania jest zerowy.

jedyne z czym się zgodze to ostatnie dwa zdania twojej poprzedniej wypowiedzi.

wszystko - i nie odpisuje ci nic więcej bo nie muszę nic udowadniać nikomu i nie zależy mi na twojej opinii - poza tym napisałem panu regulamin dotyczy każdego.


Zmieniony przez - w8mp250 w dniu 2012-11-01 20:23:04

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1695
więc martinlorenz podaj mi przykładowy plan według ciebie

Osu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 181
przeczytaj w bibliotece taka pozycje jak " kulturystyka dla początkujących" . Jeśli nie rozumiesz nic z moich wypowiedzi ta książka Cie oświeci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
martinlorenz

tak na zakończenie żeby WSZYTKO było jasne dla wszystkich - lepiej wypowiadaj się tylko w dziale doping bo tam masz lepszą wiedzę teoretyczną jak i z autopsji :)

co do książek - czytałem.

Be the best version of You!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do formy

Następny temat

Plan treningu na masę

WHEY premium