SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pani w obuwniczym_redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
o nie! shrimp, serio? teraz jeszcze bardziej będę przykładać się do techniki!
nie wiem jak ma na imię pan instruktor, psi dzyndzel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Dziś siły zabrakło mi nawet do życia, także dodatkowej aktywności fizycznej niet. Jutro trening.

Oraz dziś, chyba przez stres pracowy, po raz pierwszy od dawna przyszła mi ochota na słodycze - oczywiście, żeby sobie zajeść problemy. Nic to. Będąc w sklepie rzuciłam tylko pogardliwe spojrzenie na półki wypełnione CZEKOLADĄ!

I zbliża się weekend czyli czas największego wysiłku siły woli - spotkania towarzyskie z alkoholem. Damn. Przyznaję, że do tej pory w każdy weekend wpadały mi 2-3 piwa, ale teraz basta - skoro będę się musiała z tego tu wyspowiadać i zebrać opyerdol

Pytanie: czy ja mogę sobie pozwolić na cheata raz na tydzień, dwa? Czy jest mi to na razie nie wskazane i Szefowe chcą zobaczyć, jak spada?

Miska na jutro:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
pani_w_obuwniczym
Dziś siły zabrakło mi nawet do życia, także dodatkowej aktywności fizycznej niet. Jutro trening.

Oraz dziś, chyba przez stres pracowy, po raz pierwszy od dawna przyszła mi ochota na słodycze - oczywiście, żeby sobie zajeść problemy.



O matko, mam dzisiaj TO SAMO! ZŁOOOO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Oraz wychodzi, że dopiero się tu pojawiłam, a już chcę czitować, ech.
Cofam pytanie!

Szmaja, dzisiejszy dzień ssie - i to naprawdę źle ssie.

Zmieniony przez - pani_w_obuwniczym w dniu 2012-05-17 21:38:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
pani_w_obuwniczym
Oraz wychodzi, że dopiero się tu pojawiłam, a już chcę czitować, ech.
Cofam pytanie!

Szmaja, dzisiejszy dzień ssie - i to naprawdę źle ssie.

Zmieniony przez - pani_w_obuwniczym w dniu 2012-05-17 21:38:25


Od rana chodzę tak głodna - zjadłam jajka, godzina - głóóóód, zjadłam znowu - z płatkami, jabłkiem - 2 godziny - głóóóóód i tak w kółko. To jest naprawdę ważne, żeby w domu nie było NIC ZABRONIONEGO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
ja czasem gotuje sobie calego kalafiora i mowie tu o takim w rozmiarze XXL, nastepnie go podzeram przez caly dzien. Oczywiscie to nie jest idealne rozwiazanie, ale czasem zapcha wir w zoladku na troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Zważywszy na fakt ile osób się tu wpisało z kciukami i po powiadomki, to nie tylko Szefowe chcą zobaczyć jak leci.
Nie ma czitów na tym etapie. Trzymaj się z dala od piwa, czekolady itp. Forum paczy

Na ssanie kalarepa w dużych ilościach. Teraz jest młoda i słodka, a do tego często w promocji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
A poza tym wypocilas juz tyle kilogramow tluszczu, szkoda by bylo to wszystko zaprzepascic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Bunia77
ja czasem gotuje sobie calego kalafiora i mowie tu o takim w rozmiarze XXL, nastepnie go podzeram przez caly dzien. Oczywiscie to nie jest idealne rozwiazanie, ale czasem zapcha wir w zoladku na troche


Ja wczoraj szparagówkę wciągnęłam w ten sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Shrimp - dziękuję za odpowiedź. Będę grzeczna. Damn! . Forum paczy i przyznaję, że trzyma mnie w ryzach. Piweczko - mówię Ci papatki

To ssanie - to inwektywa w stosunku do życia, a nie uwaga żołądkowa. ;)

Co do ssania - to ta czekolada nie do końca chyba ze względu na ssanie. Bo ja głodna nie chodzę. Czasem nadal trudno mi wepchnąć w siebie te 750 gramów warzyw. Raczej siedzi mi w głowie - czekolada zawsze była na lepszy nastrój (że niby magnez i takie bzdury )

No nic, dziękuję za wsparcie, dziewczęta. Dziś weekend! A najpierw ostatni trening z tego planu. Już nie mogę doczekać się poniedziałku - coś czuję, że ten nowy trening da mi nieźle w kość, jak widzę liczbę i rodzaj ćwiczeń. Koszulki nie będą już tylko całkiem mokre, ale raczej do wyżymania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 miesięcy diety i ćwiczeń i nic :(

Następny temat

po 50

WHEY premium