SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pani w obuwniczym_redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Pasek robi wrażenie ! A pomiarami to wiesz, że nie ma co się teraz przejmować

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@ idzie to i pomiary mogą być przekłamane- nic się nie przejmuj ( jeśli się przejęłaś ) jedziesz dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Ruda, massmarols - dzięki!

się przejęłam, przyznaję, ale jak nie trzeba - to nie będę .

szczerze to chwilowe zatrzymanie doprowadza do chęci dania sobie w kość jeszcze bardziej - także dziś będzie wieczorny bieg (a raczej świński trucht ). a już dawno go nie było poza aero po siłowym, także pewnie zdechnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
No nic to.

Dziś niestety trening wypada, bo koncert koleżanki i nie wypada opuścić. Jutro raczej też się nie uda, bo kolejna rzecz wypadła Także treni w czwartek. Może jutro uda się jakiś bieg.

Wczoraj zamiast biegu rower na wysokich obrotach bo musiałam sprawunki pozałatwiać.

Przyznaję, że ostatnio mam jakoś mniej energii - ale nie że chodzę niedożywiona. Odczuwam ogólne zmęczenie, mimo że staram się raczej wysypiać. Na treningach daję z siebie wszystko, ale skłonienie się do zaplanowanego wysiłku poza nim jakoś mi nie idzie. Nie wiem jeszcze czy to leń czy niemoc, czy stres ale czasem czuję się przykuta do fotela/kanapy. Może na aeroby też powinnam chodzić na siłownię, żeby się zmobilizować. W ciągu dnia 3 kawy wchodzą a i tak chodzę śnięta i zasypiam jak dzidzia o 23.

Poniżej miska z dziś. Proch się skończył, a nowy dopiero idzie, co akurat myślę dobrze robi mojej misce.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Witaj w klubie nie-aerobowcow

ja sie jednak zwlekam na jakies grupowe, bo inaczej nie dam rady tak sama z siebie.... na szczescie chociaz silownie mam blisko domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 269 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6134
pff, o 23 to ja z jednego boku na drugi. Inaczej pobudka poranna graniczy z cudem :/
Także spadek energetyczny znany i mi ostatnimi czasy. Choć cały czas myślę sobie, że to przez to wszystko, co mnie otacza. Jakoś tak to życie po prostu zapiernicza, a ja muszę razem z nim. Bida i tyle.

energii przybywaj!

od "wszystko jest do zrobienia, prócz niemożliwego" do "impossible is nothing" :)

http://www.sfd.pl/DT/redukcja/cascada_-t850570-s3.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
witam, bede przygladac sie blogowi, bo masz podobny rozklad btw w diecie zalecane przez szefowe, aczkolwiek ja to leniwa jestem z wymyslaniem miski i musze nad nia posiedziec, zeby sie wyuczyc

gratuluje spadkow, da mnie są one imponujące, niech MOC będzie z Tobą, gratki i powodzenia dalej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
cascadana moc posępnego czerepu!

bunia od momentu kiedy poznałam żelastwo, aeroby śmierdzą

hera - pamiętaj, że odchudzanie zaczyna się i przebiega w dużej mierze w kuchni

Po przywitaniach: miski. Środowa miska identyko co wtorkowa. Dzisiejsza miska poniżej. Czy taka miska jest ok? Mam na chwilę obecną przesyt kaszy, ryżu i strączków - chcę owoców, korzeni i bulw

No i trening. Mam ochotę kląć i bić po mordach. W sensie - sam trening ok, jak zawsze wyszłam ledwo żywa - aeroby w postaci marszu, bo nie miałam siły biec.Nie było mocy, nie było. Okres dotarł

Natomiast - wpienia mnie niekompetencja tych "instruktorów" na mojej siłowni. No żesz, kurva. Łażą i gadają. Niktórych ani razu nie widziałam przy "pracy" czyli pomocy osobom na siłowni i dbaniu o ich technikę!

Do meritum:
Mój przysiad konsultowałam z 3 z nich. Słownie: trzema. I ten ze sztangą na barkach i ten przedni. I to nie raz! Dawali mi jakieś uwagi - i starałam się tego trzymać, ale żaden jakoś nie wychwycił tego, że mam kompletnie chyjovą pozycję - nie umiem przenieść ciężaru ciała dobrze - tak, żeby był na piętach, co powoduje, że odrywają mi się krawędzie stóp. Zauważył to dopiero jakiś trener personalny, który miał zajęcia z innym gościem obok mnie. I mi pomógł! Przyznaję, że to skłoniło mnie do umówienia się z nim na jedną sesją - poświęconą tylko przysiadowi - żeby go w końcu dobrze ogarnąć.

Teraz proszę o konsultację - czy gość próbuje nabić kabzę czy rzeczywiście, jak to ujął, "moje stawy nie mają odpowiedniego zakresu ruchu do przysiadu" - czy jakoś w ten deseń. Od jednego/dwóch treningów nie zbiednieję - więc na pewno chcę spróbować, ale może jest coś, co powinnam wiedzieć, zanim spotkam się z nim w sobotę/niedzielę? Jak sprawdzić czy to jest sensowny gość?



Znalazłam to: https://www.sfd.pl/PRZYSIAD_W_TRÓJBOJU__Prawie_WSZYSTKO_o_._._.-t124143.html

Myślę, że dotyczy mnie po prostu zła technika, słabe mięśnie obręczy biodrowej i słabe dwugłowe - także prawie wszystko



Zmieniony przez - pani_w_obuwniczym w dniu 2012-06-01 00:02:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Moj gach ma chyba podobny problem z przysiadem --> odrywaja sie mu stopy i Saida oraz moj treneiro wspomnieli, ze to nierozciagniete dwuglowe i hip flexors.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 miesięcy diety i ćwiczeń i nic :(

Następny temat

po 50

WHEY premium