SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pani w obuwniczym_redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
świetne wyniki, sama chciała by,takie mieć :D

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Dziewczęta, bardzo dziękuję za doping!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
szczególnie to ci zazdroszcze spadów z ud... mi po miesiącu obwodowo nic nie spadło w najszerszym miejscu :/ choc ostatnio jestem napuchnieta mimo ze nie jem nabiału, ale to pewnie przez wolny dzień... ehh dobrze ze od przyszłego tyg już go nie bedzie

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Czołem!

Miska z dziś.

Drugi trening z nowego planu. Niełatwe to - ale kocham snatch! Czadowe ćwiczenie, daje w kość, jak się zrobi dobrze.

Mam pytanie!
MC sumo - jakim ciężarem się rozgrzewać, żeby w seriach móc progresować bardziej? W sensie nie chciałam po rozgrzewce od razu przejść do 40 kg, choć pewnie dałabym radę. Na następnym treningu chciałabym zrobić 50kg(a może i więcej da radę), ale zabraknie mi serii

Oraz brzuszki - czyli pozycja leżąca powodują moje rozprężenie!

Dziś zrobiłam 4 interwały (nie że bieg) na wioślarzu. 30x30. Chyba nigdy tak nie dyszałam i nadal nie mam ochoty na posiłek potreningowy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Zazdraszczam interwalow

Ja sie na razie nastrajam psychicznie; juz nawet wymowek mi zabraklo, bo zrobilo sie cieplo a do parku mam 5 minut, wiec moge posprintowac ... Tez mysle, ze po piewszych umre, bo ostatni raz robilam je z 15 lat temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
Bunia77, dasz rade, nie moze byc tak zle... choc ja po interwalach to czuje jakby mi sie pluca palily i jestem padnieta nastepnego dnia

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
dziękuję!
oraz wołacz mojego nicka brzmi, jakbyś chciała poskarżyć się Pani nauczycielce. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
to juz nie te lata ;p

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Proszę pani, proszę pani, a krewetka znowu dupskiem w obuwniczym o pudełko zawadziła i zrzuciła wszystkie kartony na podłogę!

Aby uniknąć traumatycznych wspomnień i uprościć sobie życie, pozostałabym przy tej krótkiej formie, oczywiście jeśli o pani pozwolisz
Podpisano, 3 zdjęcia załączono, pod stołem załącznik wręczono

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-05-23 11:21:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 miesięcy diety i ćwiczeń i nic :(

Następny temat

po 50

WHEY premium