SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pani w obuwniczym_redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
shrimp - brak podpisiku

Miska na dziś poniżej.

Środy to chyba nie są moje dni - jestem padnięta na twarz. Poza tym przy prawie każdym kroku bolą mnie uda - w sensie dwugłowe, więc poruszam się dziś wolno. Byłam na spacerze, ale braki energetyczne kazały mi posiedzieć na ławeczce i pokarmić kaczki

Jutro musi być lepiej, bo jutro trenio!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Dobry wszystkim Ladies.

Nie narzekając, chciałam zapytać - czy podczas okresu dużego stresu (praca) powinnam coś dodatkowo suplementować? Myślę, że to potrwa jeszcze kilka tygodni i kortyzol na pewno mi skoczy (dolny brzuch i tak jest spory).

Zastanawiam się nad ćwiczeniem callanetics - w domu, co by podziałać na stres dodatkowo i się jakoś rozluźnić. Good idea?

Na razie działa tylko wyciskanie ciężarów , ale nie mogę tego robić codziennie. Zresztą nie wiem nawet czy w tym tygodniu zrobię w ogóle GPP, bo chodzę cały czas wypompowana - po pierwsze treningiem, którym daje sobie w kość, po drugie brakiem porządnego wypoczynku.

Poniżej wypiska z wczorajszego treningu i miski z wczoraj i na dziś.
Okazuje się, że byłam niezłą oszukanicą - wczoraj uświadomiłam sobie, że do tej pory robię wypady po 5 na nogę a nie 10. Zrobiłam po 10...z siłowni się wyczłapywałam, a nie wychodziłam Aerobów 20 minut.

Oczywiście nie opieram sztangi o barki tylko przód klatki/obojczyki











Zmieniony przez - pani_w_obuwniczym w dniu 2012-05-25 11:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
na stres to zen i ziolka, a kortyzol zbija m.in. phosphatidyl serine, obecny m.in. w kurzych sercach

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Wrong dzięki za błyskawiczną odpowiedź! Będą kurze serca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ewentualnie tabsy, ale nie wiem czy w Polsce mozna dostac. Jesli tabsy to rano 300mg i po treningu 300mg. Do kortyzolu jest osobny protokol, jak chcesz to moge podrzucic link do mojego starego bloga. Ogolnie duzo ziolek uspokajajacych, magnez. Ja osobiscie radze dobrze rozlozyc ww zlozone w ciagu dnia.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2012-05-25 12:18:37

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Jeśli byś mogła - to podrzuć, wiedzy nigdy nie za wiele.

Ww złożone mam mniej więcej w równych ilościach w 3 z 4 posiłków (w treningowe jem 5 posiłków, ale wtedy zapodaję sobie owoce).

Magnez mi się właśnie skończył, ale dziś zakupuję i będzie. Ziółka też dziś zakupię.

Zmieniony przez - pani_w_obuwniczym w dniu 2012-05-25 12:23:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Strona 13 - wytyczne Obliques, reszta pyerdolenie, wyniki gdzies tam w srodku

https://www.sfd.pl/wrong/,_haven_t_got_much_time_to_waste_/start_str.34/_finish_str.59-t670924.html 

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
od deski do deski przyswoję dzieny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Magnez to na stres, zeby nie bylo, ze sieje zamet.
http://www.charlespoliquin.com/ArticlesMultimedia/Articles/Article/208/Magnesium_Deficiency_A_Growing_Health_Crisis.aspx

Z ziolek melisa i kozlek - jak zgubilam dosc drogi telefon to pod wplywem melisy zrobilam tylko cos takiego :

Zmieniony przez - wrong w dniu 2012-05-25 12:28:46

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
bardzo mi się podoba dietowanie po "kobiecemu" - koleżanka w pracy właśnie zrobiła sobie obiad: 4 liście sałaty, 2 rzodkiewki i kilka pieczarek. pytam: a gdzie masz jakieś złożone węglowodany i przede wszystkim białko? od węglowodanów się tyje oraz "po co mi białko?". nie zadałam więcej pytań . oczywiście na moją porcję jedzenia (furka usypana na talerzu z fasolki, wątróbki a do tego warzywa) spytała czy ja po tym chudnę...

Zastanawiam się tylko czy melisa na mnie w ogóle zadziała. Ale spróbuję. Ja typ z nerwicą (co leczę farmakologicznie i terapią) także zobaczymy. Cały czas szukam skutecznego dla mnie sposobu redukowania stresu - siłownia na pewno pomaga

Zmieniony przez - pani_w_obuwniczym w dniu 2012-05-25 12:55:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 miesięcy diety i ćwiczeń i nic :(

Następny temat

po 50

Wiecej