SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pani w obuwniczym_redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
W brzuszku leci

A co Ci nie wychodzi z przysiadami?

Może nagraj filmik jak robisz przysiady?

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-06-27 05:54:04

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Leci, leci - o dziwo, bo w poprzednim tygodniu raczej niezbyt intensywnie trenowałam i właśnie dostałam @, ale była czysta miska!

Przysiad - kolana jadą do środka i odrywają mi się pięty.
Także pytanie - czy mogę stosować podkładki pod pięty? Czy starać się nie? Z podkładkami utrzymuje dobrze kolana i schodzę nisko, pięty się nie odrywają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
W pas,
Miska z wczoraj poniżej.

Boli mnie absolutnie KAŻDY mięsień w nogach. Przy absolutnie KAŻDYM ruchu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
W pas.
Miska z wczoraj i z dziś. Dziś ta ze 120gramami węgli - nie ogarnęłam , bo zaspałam do pracy, a potem za dużo ryżu. No nic. Się tłumaczę, że widzę błąd.

Moja przyjaciółka śpiewała wczoraj dyplom w Akademii Muzycznej, a potem był raut z tej okazji. Widziałam się z wieloma dawno niewidzianymi znajomymi - usłyszałam, że "ubyło mnie pół" i inne miłe rzeczki - co motywuje do dalszych zmian. Oczywiście, nie oszczędzono mi też żartów tytułem "chłopca z siłowni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
W pas, dziewczęta.

Poniżej miska z soboty i niedzieli.
W niedzielę ta pita, to pita na pikniku, w którą zawinięte było pyszne mięso. Waga podana orientacyjnie - niestety pita pszenna, nie pełnoziarnista, także ją w ilościach jak najmniejszych pochłonęłam.

Wypiska z sobotniego treningu też jest.
I wymiary z dziś też są.

A teraz PLAN
- ten cykl redukcji zaczęłam z początkiem maja, z końcem lipca chciałabym go skończyć
- czuję, że potrzebna mi regeneracja - od liczenia i siłowni - o luz psychiczny tu chodzi
- mamy 2.07 do 31.07 chciałabym powalczyć na maksa - myślę, o robieniu tak jak teraz 3 treningów w tygodniu i włączeniu 1 dnia aerobów(bieganie) i 1 dnia gpp - czyli 5 razy w tygodniu zaplanowany, sportowy wysiłek. Pomijam rzecz oczywistą, czyli czystą miskę w rozkładzie 130 b, 100 w i reszta T do 1700 kcal
- z końcem lipca zrobię podsumowanie - będzie to właściwie podsumowanie 6 msc od kiedy zmieniłam styl życia










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no i schodzi delikatnie
szczerze jakos nie jestem przekonana do tych podkladek pod pietami, co znaczy nie odrywa sie pieta skoro ta pieta jest oderwana przez podkladke i stoisz na palcach, przy nauce na poczatku stosuja ale dziwne rzeczy powniej wychodza, na prawde lepiej nauczyc sie en naturel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mi dal trener podkladke nie dlatego, ze sie cos odrywalo, ale nie moglam gleboko siasc ATG bez tego...

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Obli,
Schodzi, schodzi. Powoli ale też katuję się tylko 3 razy w tygodniu, a nie 5 czy 6, jak niektórzy - teraz pojadę tak miesiąc, żeby zobaczyć efekty, ale wiem, że na dłuższą metę to nie dla mnie takie ciśnięcie w opór, bo mi to zjada energię a jeszcze chciałabym mieć chwilę, żeby żyć

Dziś trening, więc spróbuję bez podkładek. Ostatnio robię też przysiady bez obciążenia i zauważyłam, że zwiększył mi się zakres ruchu. Oczywiście, jeszcze nie jest to total ATG, jak powinno być, ale jest lepiej niż kilka tygodni temu.

Wrong - właśnie, z podkładkami schodzę zdecydowanie niżej i mam większe panowanie nad wykoślawiającymi się kolanami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Kłaniam się,
Miska z dziś(wczoraj) i wypiska z treningu. Po nim tylko 5 min na rowerku, bo mnie siłownie zamykali!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
W pas!

Miska z wczoraj. Data inna, bo miska się praktycznie powieliła z poniedziałkiem.

Aktywnością niesportową były zakupy. Zostałam zmuszona - bo w swoich ubraniach wyglądam już jak w ciuchach starszego brata.
Ja podziwiam Wrong, że to lubi. Jest okres wyprzedaży. Jest masa ludzi. To jest ewidentnie aktywność nie dla mnie.
Ale! Z rozmiaru 44/46 jest rozmiar 40!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 miesięcy diety i ćwiczeń i nic :(

Następny temat

po 50

WHEY premium