SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

opalanie a kreatyna

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 142
Witam. Mam takie pytanko czy opalanie się działa negatywnie podczas cyklu na mase z kreatyną?? Tzn czy np organizm wydalać moze kratyne przez skóre razem z potem np??

wiem że głupi temat ale jestem ciekaw
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
nie.ale warto zaopatrzyc sie w duza il wody i jakies witaminki

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3606
nie ... ale do kreatyny pij dużo wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 142
spoko dzieki bardzo i przesyłam sogi duchowe ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Pij duzo wody, pamiętaj o posiłkach. Opuszczenie jednego posiłku powoduje 6 godzinne przerwy a to nie wskazane.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7188
No ja słyszałem ze koles brał kreatyne i sie opalał i ..... umarł

ćwicze bo lubie a co lubie to robie
A to moja domowa siłownia http://www.sfd.pl/temat285836/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Mozliwe, ale tylko przy skrajnym odwodnieniu pewnie nie pil wody i dlugo sie opalal. odwodnienie powoduje zatrzymanie kreatyniny w nerkach co grozi zgonem, ale to skrajne przypadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
z czego sie smiejesz Don? To calkiem mozliwe, ja slyszalem ze na ktorejs olimpiadzie zapasnicy umarli z odwodnienia (musieli sie zmiescic w kat. wagowej) wpodczas sekcji wykryto resztki kreatyniny i to byla bezposrednia przyczyna zgonu mimo ze do smierci doprowadzilo w sumie odwodnienie bylo jakis czas glosno o tym ze kreatyna jest niebezpieczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
panek trzy beczki dziennie spożywa i nic mu nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
a znasz go osobiście ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cel Masa ::: Trening

Następny temat

Prośba o ocene planu

WHEY premium