SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a pływanie....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
Witam!!
Zamierzam juz od poniedziałku zacząć cykl kreatynowy na trecu mono i zazwyczaj chodze sobie w środy (kiedy mam wolne) na basen.
CZy nie przeszkodzi to podczas cyklu na mase i podazy kreatyny do organizmu...Pływałbym około pół godz tak średnio ze 20-25 długości(25m) chodzi mi o takie lajtowe pływanie poprostu lubie sobie popływać tak czuje ze mam po pływaniu dokrwione mięśnie na maxa i wogóle taki lajcik jest jak sie wyjdzie z wody i pod prysznic:-:
kurcze ale sie otworzyłem
Ok do rzeczy czy nie zaskzodzi a czy mozę wpłynie jakoś lepiej taka pół godzinna posiedzówka na basenie raz w tyg. w dzień nie treningowy?

Chciałbym poprostu nie stracić kondycji i żeby przez ta amse nie stać sie takim powolnym osłem czy cos i chciałbym troszke na basen pochodzić ale nie z umiarem oczywiście...

Drógie pytanie z innej beczki

Czy sauna dobrze wpływa na organizm podczas diety i treningu redukcyjnego/zreźba chopdzi mi o to czy nie osłabi mojego organizmu bo jak wiadomo sauna odwadnia nasz organizm przez co mozemy stać sie słabsi i mniej aktywni.?
Czy przyśpieszy to w jakikolwiek sposób mój metabolizm i czy należało by ją włączyć do treningu redukcyjnego/rzeźba np. jakieś 20 min. po treningu raz w tyg.?

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
Dzieki

Jak za wa miechy i podczas treningu redukcyjnego to myślę, że sałna jest jaknajbardziej wskazana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2449
Jesli chodzi o kreatyne to ile trenujesz z juz bierzesz sie za takie cos?
Z tego co wiem to sauna jest odnowie biologicznej.

POWER BY SZAPOKLAK & TARANTANS FACTORY OF MASTERS

Zapraszam na www.sz-t.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
Jeśli mówisz, że taki lajcik to basen raczej nie powinien Ci zaszkodzić, tak samo sauna tylko w odpowiednich ilościach z umiarem(chociaż nie jestem pewny bo kreatyna nawadnia organizm, a jak już powiedziałeś sauna odwadnia), a wtedy może być to nawet dobrą regeneracją po ciężkich treningach/przed następnymi. Ale myśle, że raczej basen niż sauna(jak już to w małych ilościach) Pozdro

Zmieniony przez - Wołek_16 w dniu 2005-02-08 13:19:18

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40
z kreatyny polecam activite w proszku jest za***ista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
produkty Activity to shit, nie polecam

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2005-02-08 13:50:14

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
Dzięki za rady ale ja sie nie pytałem jaką kreatyne byscie mi polecili bo aj juz mam kretke i od poniedziałku zaczynam cykl.Ćwicze już około1,5roku więc czas najwyższy na kreatyne...a z tą sauną to myślałem dopiero wtedy kiedy byłbym na rzexbie a nie teraz na masie przy kretce....

Dzięki wszytskim za włązcenie sie do dyskusji

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4354
co do basenu to po basenie dobrze zjedz i bedzie spox a sauna nie powinna zaszkodzić tylko jak będziesz w saunie tak jak przed i po dużo wody pij
Pozdr0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
aaa jak na rzeźbie to spox. Pozdro

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
Po basenie gainerek a później posiłek i jak popływam lajtowo to napewno mi nie zaszkodzi na łapanie amsy miesniowej na kretce?zawsze na koniec pływania robie sobie sprint na amxa 25m kraulem i pod wodą zabką 25m - zrezygnować z czegoś?

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
Basen jest OK. Jeszcze Ci to na dobre wyjdzie.
Ale saune przy kreatynie bym sobie podarował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
A tak a propo pływania. Jeden raz w tygodniu taki lajcik to prawie nic ( bez urazy )
Trenowałem triathlon przez dwa lata i pięć razy w tygodniu miałem rano godzinne treningi na basenie na których dostawałem pożądny wycisk.
Zaocowało to tym, że troche rozrosłem się w plecach i barkach i teraz mam na plecach trochę rozstępów ...
Tak więc na basenie też idzie zrobić masę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ustaleniu treningu

Następny temat

zmeczenie

WHEY premium