SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocencie plecki i brzuch po roku cwiczen

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2714
troche chudo popracuj nad dieta ale jest oki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6247
Nie jest zle, jak na roczna prace to mysle, ze SOG'iem wynagrodze :)

Jakie założenie masz? Proste - walczyć i wygrywać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sog dla ciebie, ale sądze ze 5 cm w rok to mało. pozdro i pracuj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bdb 5 cm w rok to spoko, ciekawe ze kazdy gada ze malo 5 cm w rok to jak co roku by tak ktos robil...bdb postepy fajna rzeźba, bedziesz wielki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Chudo troszke kapturki do poprawy i łap mase a 5cm w rok to bardzo dobry wynik chciałbym złapac tak z 5cm do nastepnego roku heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 840
właśnie mam pytanie czy reszta jest w miare proporcjonalna czy jeszcze musze nad czyms popracować?, nad kapturami zaczynam pracować:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
A co chcesz osiagnac???? Wszystko zalezy od priorytetow. Sylwetke buduje sie latami. Ponadto aby cie wlasciwie oceniac musisz dac inne zdjecia przedstawiajace cala twoja sylwetke w odpowiedni sposob.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-09-20 23:21:42

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
NAD CZYM POPRACOWAC?? - HEHEH nie musze widziec calej sylwetki zeby odpowiedziec....odp - nad wszystkim... w rok cudow nie zdzialasz...ale nie jest zle myslalem ze bedzie gorzej najlepiej prezentuje sie brzuch...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 840
o tym to ja wiem ze musze pracowac nad wszystkim ale jesli cos jest nie proporcjonalne do reszty to chciałbym do tego sie przyłozyc, a nie daje zdjęcia z przodu bo ze mam za małą klate to już wiem:P, głównie chodzi mi o ręke czy jest proporcjonalna do pleców? no i te kaptury sa az tak tragiczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 249
jak dla mnie to plecy i łapa sa zaje****e,brzuch tez extra pozdro 3maj tak dalej!!!!

ocencie mnie z gory dziex

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tylko tyle udalo sie zrobic od kwietnia

Następny temat

Prawie jak Pudzian...

WHEY premium