SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja slabosc-pizza

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
ze wszystkiego moge zrezygnowac , ale pizze kocham, czy mozna ja wplesc jakos w kulturystyczny styl zywienia i pozostac szczuplym i wyrzezbionym? wszak pizza to weglowodany zlozone -spod, i dodatki , czyli cebula czosnek,ser,pieczarki itp,ikechup,wiec jak by nie patrzec o i malo tluszczu, to pizza jest zdrowa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6
Panowie, ostatnio zgłodniałem późną wieczorową porą i zacząłem szukać jakiegoś żarcia w nocy, a że jak nie jeden z nas mam z tym problem i lubię pizze to szukałem nocnej pizzeri.

Jest taka Pizza w Nocy - tak sie nazywają hehe i znalazłem w ich ofercie pizzę light - piszą, że jest na kukurydzianeym lekkim cieście i przez to ma mniej kalorii.

Mają z takich dwie:

Fit uno i Fit duo ( różnią się składnikami)

Wziąłem tę pierwszą i jest naprawdę spoko, co prawda nie wiem ile kalorii mniej, ale coś tam pewnie mniej.

jakby co to wejdźcie sobie na www.pizzawnocy.com 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
niestety tłuszczu mało tam nie ma.

wprowadzić na stałe i systematycznie do diety i być wyrzeźbionym to tak nie da rady choć i są wyjątki które tak mogą... ale to jakiś 1%

Wszystko zależy w jakim stopniu zalezy ci na dobrym wyglądzie. "5 min. w ustach, 2 lata w biodrach"

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-01-11 01:38:42

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Pizza to weglowodany proste o wysogim IG nie zlozone.Gdyby taka pizza robiona w knajpie skladala sie z ww zlozonych to watpie czy nasi pakerzy jedli by ryz jeszcze.Pozatym roztopiony ser...to tluszcze nasycone.Ale,jak raz w tygodniu zjesz pizze nic Ci sie nie stanie.Nie jestesmy profesjonalnymi kulturystami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raz w tygodniu pizza to i tak czesto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4212
ja jem czasem ale to max co 2 tygodnie

Without rules, we are nothing but savages.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Zrób inaczej, w diecie stosuj sobie wolne posiłki po prostu, raz na tydzień sobie pójdziesz ze znajomymi do pizzeri czy restauracji i sobie wszamasz taki zamiennik np. kolacji od czasu do czasu ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąc....

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 433 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8281
lol, piszecie, że 1x w tygodniu to za dużo dla amatora, a przecież zawodowi kulturyści pozwalają sobie na pizzę nieraz nawet więcej niż 1x w tygodniu...

np. Trey Brewer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
A Ty masz genetykę, gabaryty, staż i wiedzę jak Trey Brewer?

Co do pizzy widziałem w tym dziale temat z przepisami, m.in. był tam właśnie sposób na "zdrową pizze" poszukaj a znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Kulturysta zjada ogromne ilości kalori , przy mego koxie i genetyce ....A ty.....

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
30 lat temu jedli tylko zdrowe rzeczy tzw "kulturystyczne jedzenie" ponieważ nie mieli takich środków i wiedzy farmakologicznej jak dziś. Śmiało teraz jedzą pizze hamburgery i inne, jako smakołyki i nie wliczają tego do tego ile zjedli kalorii, białka teraz najczęściej z kurczaka indyka jedzą. Dietę redukcyjną to około 10 tyg przed zawodami trzymają. Na takich ilościach testosteronu t3 i t4 to w 2 miesiące zjadą 30 kg samego tłuszczu nawet.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielka prosba !! uzycie suny i basenu

Następny temat

SkÓra SkÓra SkÓra i Tłuszcz

WHEY premium