SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja osobista przemiana 2012/ pierwszy etap str.20

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suplementy te co zwykle
trening: 60 min spinning lało się ze mnie oj lało
Micha*:


a teraz wyjaśnię tą gwiazdkę * wpierniczyłam kawałek torciku czekoladowego z wiśniami i najgorsze jest to, że nie mam żadnych wyrzutów sumienia...
a teraz żeby szybko zmienić temat i odciągnąć Waszą uwagę od tego nieszczęsnego torciku mam pytanie czy dobrym jest pomysłem żebym zaczeła ten 6 tyg trening po powrocie ze świąt?

https://www.sfd.pl/TRENING_CYKLICZNY_DLA_PAŃ-GRUPA_B-t113704.html

Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2012-04-01 12:50:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
za te naleśniki nie krzyczcie... zgrzeszyłam i to bardzo jutro to wszystko wyjdzie w cyferkach

A jednak się należy, bo jak widać nie wyszło w cyferkach, więc zaczynasz szaleć :/
Co to ma być?

nie wpisuję wczorajszej michy bo nie ma co wpisywać:
sniadanie jak zwykle płatki z owocami
obiad łosoś z ryżem i brokułem a potem dopiero kawałek pizzy...
... ale wyrzutów brak zobaczymy jak bede sie za tyd mierzyc


i to

wpierniczyłam kawałek torciku czekoladowego z wiśniami i najgorsze jest to, że nie mam żadnych wyrzutów sumienia...

Każdy wyskok nakręca Cię na kolejny

Z ćwiczeniami nie mam pojęcia. Jesteś 5 miesięcy po porodzie, a sama pisałaś, że ciąża to 9 w trakcie + 9 na dojście do siebie. Zaczekaj, może zajrzy Martucca, to Ci powie co myśli. W międzyczasie zacznij się wdrażać treningiem wg obliques na okres połogu, to będzie dobre przygotowanie do siłowni.
https://www.sfd.pl/-t451674.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shrimp nie ma żadnego usprawiedliwienia dla mnie i masz rację jak pozwoliłam sobie raz to łatwiej znów drugi raz zjeść coś niedozwolonego... czyli nie ma popuszczania sobie, bo popłynę.
suplementy dla karmiących
trening spacer
micha:



te ćwiczenia w czasie połogu Obligues w znacznej części pokrywają mi się z tym co robiłam na Pilatesie albo ćwiczeniach z piłką na fitnesie więc póki co będę to kontynuować.
do wieczora

Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2012-04-02 10:15:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Suplement dla karmiących
trening brak
wczoraj nie była moja szczytowa forma, cały dzień w łóżku na ile mi oczywiście gwiazda pozwoliła, dziś jest już lepiej
micha:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suplement dla karmiących
treningu jako takiego brak
micha:
1) 2 x kanapki chleb razowy i wedlina z piersi kurczaka 7 g z papryka zielona
2) owoc
3) zupa kalafiorowa bez ziemniaków
4) owoc
5) rosół + mięso z niego
6) 1/2 kromki razowca i 70 g białego półtłustego twarogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cienka ale na swoje usprawiedliwienie mam to, iż cały dzień poza domem i w gościach alternatywą do tego były słodycze i ciasto... ale się nie złamałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ciągnij białko w górę

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te białko to po nocach mi się bedzie śniło... z tym mam taki problem, ze wiąże się to spożycie białka z przygotowaniem tj. np pierś indyka/kurczaka/ czy jakaś inna padlina. Najczęściej jej nie ma w domu a jak jest to brak czasu na przygotowanie, lodówka pełna ryb ale spożycie przed wyjściem takiej wiąże się z klepiącą górną półką... a moze być wprowadzenie zadaniowo do zjedzenia w jadłospisie gotowanego jaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suplement ten co zwykle
trening- nic jestem wsiekla na siebie ale jeszcze nie koniec dnia więc zrobię streching przynajmniej mały i troche ćwiczeń na mojego garba
micha:



ps jutro cyferkowe wydarzenie ;)
sama jestem ciekawa jak to tam wygląda

ps 2 sprostowanie do treningu - był po 10 powtórzeń ćwiczeń na okrągłe plecy

Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2012-04-04 21:51:44



Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2012-04-04 22:11:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aero przed treningiem siłowym

Następny temat

Witam wszystkich

WHEY premium