SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja osobista przemiana 2012/ pierwszy etap str.20

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arphiel Dzięki za wskazówki, teraz jestem wściekła bo jak wpadłam w rytm to od soboty trzyma mnie choróbsko (najpierw mąż, potem córka i teraz ja), dziś o tyle lepiej, ze wstaję i jakoś funkcjonuję. Treningów brak, dobrej miski brak, wszystko do d***
a co jest najgorsze w tym to poczucie winy...
zobacze jak jutro, może uda mi się pojść na siłkę i saune sobie zafunduję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Milena, najpierw wyzdrowiej siłka nie ucieknie. O ile niedojadanie podczas choroby można wybaczyć tak jedzenie syfu już nie Zbierz się do kupy i do przodu. Za karę jak wyzdrowiejesz to 20 burpee na czas i czas proszę podać tutaj oczywiście

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Za karę jak wyzdrowiejesz to 20 burpee na czas i czas proszę podać tutaj oczywiście
Arphiel, jak wrócę do dzienniczka, mam nadzieję, że będziesz zaglądać

Zdrowiej Milena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć dziewczyny, nie wytrzymałam i pojawiłam się na siłce :) od razu zrobiło się lepiej, jestem jeszcze troszkę pociągająca ale wracam do formy.
Trening B. wszystkie ćwiczenia 3x10
1. Martwy ciąg Sumo 10/15/20 biore mniejsze obciązenia boje się przesadzić zeby plecy mi nie poleciały
2a. wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 5/7/9
2b. ściąganie drążka górnego do klatki 25/30/35
3a. wznosy z opadu
3b. snatch jedna ręka 5/7/8
4a. brzuszki 3x20-25
4b. odwrotne brzuszki
4c. "brzuszki" leząc na boku z nogami zgiętymi

stretching + sauna

micha:




a teraz tłumaczenie się krokiet własnej roboty z piekarnika i do tego kubeczek barszczu czerwonego, a śniadanie takie dziwne bo musiałąm być na czczo - dentysta i badania krwi, a potem od razu siłownia wiec wciągnełam banana i razowca.
jutro na 9 mam zaproszenie na fitnes na fat burning + brzuch (czy jakoś tak) nie mogę się doczekać jestem ciekawa jak mi pojdzie po tak długim cwiczeniu na siłce, traktuję to jako miłe urozmaicenie.

Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2012-12-12 22:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shrimp2
Za karę jak wyzdrowiejesz to 20 burpee na czas i czas proszę podać tutaj oczywiście
Arphiel, jak wrócę do dzienniczka, mam nadzieję, że będziesz zaglądać

Zdrowiej Milena

Dzięki Shrimp

Arphiel własnie wyguglowałam co to jest ten burpee i mi mina zrzedła moze nie teraz ale w przyszłym tygodniu zmierze się z tym :)
ps. dzieki

Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2012-12-12 22:25:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening - fitness 50 min + 10 min stretching
ostra jazda bez trzymanki, byłam tak mokra jakbym wyszła prosto z pod prysznica

micha:




Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2012-12-13 22:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piatek
trening
1. przysiad przedni z push press 3x 10 10/15/20kg
2a. wejście na ławkę ze sztanga lub sztangielkami 5/7/9kg
2b. wiosłowanie sztangielka w oparciu o ławkę 5/7/9kg
3a. przysiad bułgarski3/4kg
3b. pompki jak dajesz rade 12/15/12
4a. plank 3x max 1min
4b. woodchoper 3x 10 8/9/10kg

ABT
stretching
mokrusieńka wyszłam i mam pytanie czy bardzo grzeszę ze chodzę na fitnes??? Podoba mi się bo jest to miła odmiana i zamiast 40 min na orbitreku ide poskakać i chyba z takim sammym jak nie lepszym efektem.
Świadomość swojego ciała, pozycji i techniki też dużo daje to już nie jest ćwiczenie aby w rytm ale pilnuje swojej poprawności technicznej

micha:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Te fitnessy to forma aero więc jak masz siłę to możesz chodzić. Czepiam się o to każdej ale jesteś pewna techniki w planku 1min to dużo.
No i czekam na przeżycia z tych 20 burpee

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
ja jak trafiłąm na jedną taką instruktorkę-huragan, to co chwila sprawdzdalam, czy się już posikałam z wysiłku, czy jeszcze nie Poważnie. I ledwo co się wytaczałam z sali. Ale fakt też, że organizm dość szybko się przyzwyczaja do takich schematów, i po jakimś czasie nie tyra to już tak, jak na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arphiel nie wiem skąd mi się to wzieło ale dla mnie plank to było krzesełko przy ścianie i to sobie robiłam przez cały czas... Prawdziwy plank kiedyś tez robiłam i nie bylo chyba żle od nastepnego treningu bede robic prawidłowe ćwiczenie.

a staram się być już uważna...

Futrzaczka dalej chodzisz na fitness? Bo ja mogę do końca grudnia i od stycznia znow tylko siłka, traktuję to jako miłe urozmaicenie :)

Wczoraj nie mogłam się zalogować.
micha czysta ale bez wypiski :(
ale za to wrzucam siebie w cyfrach:





Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2012-12-17 09:08:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aero przed treningiem siłowym

Następny temat

Witam wszystkich

WHEY premium